Příspěvky uživatele - 50.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Posekání 4 ha luk na seno, 1.8.2011
Taky to tak vidím. Máme necelý 1ha zahradu a sušení je fuška. Balcar bubnová sekačka se po 2 letech pokazila (špatně vyprojektovaný stroj); ručně rozhazujeme, obracíme, kupkujeme,...a znovu rozhazujeme... nakládáme a... celý příspěvek >
Jakon, 21.7.2011
Jakon jsem jeden rok měla na zahradě. Krásně rostl, ale zapomněla jsem ho v zemi... Lenča
Jakou zeleninu na volné záhony?, 21.7.2011
Děkuji za inspiraci, také se mi uvolnil záhon po hrachu a tyto variety mne vůbec nenapadly. Lenča
Jak skladovat či zpracovávat mrkev, 21.7.2011
Do mrkve se mi opět pustili hraboši . Mrkev běžně mrazím s petrželí a celerem i s natí, ve svazečcích, do polévky. Také jsem si dělala strouhanou zeleninovou směs se solí a tukem na přichucování vařených pokrmů. Sušila na domácí vegetu.... celý příspěvek >
Kdy začít kopat brambory, 19.7.2011
Nevím, jestli se solanin ničí varem?! Ale Ing Janča, CSc. ve svých knihách (Alternativní medicíny,...)doporučuje buď vařit brambory s dostatkem kmínu nebo popíjet kmínový odvar. Staré brambory právě pro větší obsah solaninu a menší množství vitamínů... celý příspěvek >
Loni zapomenutá hlavička česneku, 18.7.2011
Ano, ano, ze semen, které se vysemení do půdy vyrostou pacibulky, ze kterých je stroužkový česnek až dalším rokem. Lenča
Čím podkládat jahody?, 18.7.2011
Dokonce v knize Mrkev miluje rajčata L. Riotteové se píše, že borové jehličí samotné nebo smíchané se slámou tvoří výborný mulč pro jahodníky, na němž jsou jahody prý ještě chutnější než než plody planých rostlin. Já jsem minulý rok mezi jahody toto... celý příspěvek >
Okurky, 18.7.2011
Zalévám je ke kořenům tak 3-5x týdně, tak snad ano.
Nejchutnější rajčata, 15.7.2011
Letos jsem díky Vaší diskuzi začala také s experimenty. Ale přesto, že jsem začala s výsevy brzo (únor - Start, Stupické, Perun, Orkádo)  (a díky Vám v březnu ještě Bejbino, Ildi, Idyll...) sklízet začínám až tento týden (Start, Orkádo,... celý příspěvek >
Jak udržet maliny bez plevele?, 15.7.2011
Odpovídám bohužel pozdě: vytrhávat plevel nemusíte, jeho záhubou se má činit karton (nedostatek světla jako u textilie) a mulč. Letos jsem už využila pouze mulčování + kompost či rozleželý koňský hnůj na jaře, někdy po odplození či na podzim; jak... celý příspěvek >
Jak udržet maliny bez plevele?, 15.7.2011
Pokud navlhčený karton použijete na jaře, tak se do doby, než začnou růst nové výhony rozloží a jeho "protiplevelující" schopnost přebírá mulč, Lenča.
Okurky, 15.7.2011
Tak já bohužel neporádím, ale také se obracím s prosbou - proč mám hořké konce okurek? Máte nějaké fígle na to, aby nehořkly? Moc děkuji za radu, Lenča.
Prosba o urceni odrudy tresne, 26.6.2011
Tak to budeme opravdu muset studovat, jelikož,,anglická kopulace" mi vůbec nic neříká. Děkuji za Vaši radu , Lenča
Prosba o urceni odrudy tresne, 25.6.2011
Děkuji za tip, na to jsem vůbec nepomyslela. Soused se pokoušel na jaře o naroubování na plané třešinky a nepodařilo se. Možná by to se školkaři vyšlo.Lenča
Prosba o urceni odrudy tresne, 25.6.2011
Dobrý den, mám také velkou prosbu na určení odrůdy třešně. Minulý týden nám ji vítr při bouřce ze 2/3 zlomil, zůstalo jen torzo a já se s ní nerada loučím. Sice je už postarší a poslední 2 roky toho moc nenaplodila, ALE... Jedná se o strom... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika