Příspěvky uživatele - 9.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení hortenzie, 4.4.2011
Dobrý den.Chtěla bych se zeptat, kdy tedy s hortenzií ven do půdy?Až po 15.květnu?Díky Máša
Trvalky v zimě, 31.10.2010
Dobrý den.Jako úplný začátečník nevím, co dělat s trvalkami v zimě.Na zahradě mám 30 cm vysoké kokardy, mám je sestřihnout až k zemi nebo jen přikrýt chvojím?Pak mám ještě záplevák a ještě takovou vysokou bílou astru, která kvete právě teď.Děkuji
Bylinky v zimě, 7.10.2010
A co s Yzopem?Mám zněj asi půl metr velký keřík, tak asi jen přikrýt chvojím?
Bylinky v zimě, 5.10.2010
Moc děkuji za rychlou odpověď.
Bylinky v zimě, 5.10.2010
Dobrý den, potřebovala bych radu.Mám bylinkový záhon a v něm petrželku, pažitku,levanduli, meduňku, mateřídoušku,saturejku, šalvěj a oregáno a nevím, jak je mám v zimě ochránit.První dvě asi celé ořežu a využiju v kuchyni, ale ostatní?Navíc saturejka... celý příspěvek >
Macešky v zimě, 2.9.2010
Dobrý den, prosím o radu.Neodolala jsem a koupila jsem si sazeničky macešek a nevím, jak je mám zasadit na zimu.Chtěla bych do hezkého květináče, ale asi tam nebudou chráněné před mrazem jako v zemi.Předem děkuji za reakce
Kde sehnat cibule?, 2.9.2010
Dneska jsem byla v OBI a konečně jsem se dočkala a cibulky si koupila.Všem moc děkuju za příspěvky.
Kde sehnat cibule?, 15.8.2010
Dobrý den, ráda bych si zasadila cibule tulipánů, aby příští jaro vykvetly, ale nikde je nemůžu sehnat.Ani v žádném obchodě, ani na internetu, dokonce ani v zahradnictví.Poradíte někdo?Teď je zřejmě nejvhodnější doba na sázení cibulek...
Poradíte někdo s růžemi?, 12.7.2010
Je pravda, že první rok bych je asi neměla moc vysilovat, když je pro mě zázrak, že vůbec vykvetly.Moc díky za reakci.
Poradíte někdo s růžemi?, 12.7.2010
Dobrý den.Mám prvním rokem zahrádku a tedy i růže a už mi brzy pokvetou, ale dočetla jsem se, že u některých růží se odkvětlé květy nesmí stříhat, abychom nepřišli o šípky a jiné jsou zase remontující, takže se květy stříhat musí, aby znovu růže... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 6.7.2010 Obsahuje fotku
Už asi týden u nás na zahradě v konvičce bydlí tahle ještěrka 
Opuntia Ficus Indica - je jedla?, 25.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den.Já pěstuji svoji opuncii v normální hlíně pro pokojovky (a nejen ji-mám asi přes 30 kaktusů+ nějaké sukulenty),hnojím speciálním hnojivem tak 1xměsíčně a řekla bych, že docela dobře prospívá.Zrovna tuhle mám na severovýchodním okně,... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 21.6.2010
Jé, moc děkuju za odpověď... Koukla jsem ještě na net a je to Přástevník chrastavcový :-)
Zázraky v zahradě, 18.6.2010 Obsahuje fotku
Nezná někdo jméno tohoto motýlka, který se zabydlel u nás na zahradě?
Lukon Glads, 18.5.2010
Já jsem si také od této firmy objednala, protože mají i rostlinky, které jinde neseženu.Ale... Dvě mi vůbec nedorazily(bez předchozího upozornění např.emailem, přišla jsem na to, až když jsem rozbalila fakturu) a ty co dorazily, měly polámané listy,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika