Příspěvky uživatele - 56.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký druh švestky na slivovici?, 19.9.2007
Prosím o radu, jakou švestku zasadit tam, kde je těžká a suchá puda, je to na kopci, kde svítí celí den slunce.
Jak na vodu?, 18.8.2007
S tím plechem to bude pravda, jelikož soused má úžasně zelené tašky na střeše, jenom pod komínem, který je oplechovaný mědí, je cca 1.5m široký čistý pruh, dlouhý až k okapu v původní barvě tašek. A.Z
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 31.7.2007
Máme 3 druhy druhlíků, ale nejpraktičtější se mi jeví ty s míčky v přední části. Vejde se do nich cca 4L vody, kterou květiny v pařácích jaké byli s přehledem stačí, na jižní straně - venku, za den spotřebovat. Prvních pár zálivek se zalévá zhora, a... celý příspěvek >
svinstvo, 23.7.2007
Není nutno složitě zacpávat. Stačí čímkoli nadkrýt, aby ledek nevyplavovala voda při dešti. Taky doplňování je pak jednoduší. A.Z.
Dvouletý kvas, 22.7.2007
Jednou se mě kvas před zimou "zastavil" a dával jsem pálit další rok v srpnu. Nic tomu nebylo a byla to nejlepší pálenka jakou jsem kdy měl - ovoce za tu dobu pustilo enormě aromatických látek. Pokud "voní hezky" zkontroloval bych to cukroměrem... celý příspěvek >
Mravenci v domě, 21.7.2007
Na mravence v domě se nám osvědčilo JABLKO. Nastrouháte, nebo naškrábete nožem dávku asi 1/2 malé lžičky a dáte na kousek papíru. Pár dávek umístěte do míst kde se mravenci v domě vyskytují. (samozřejmě přestaňte sypat drobky :-)) a dávky doplňujte,... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 13.7.2007
Myslím že i u nás lze připravit skvělí calvados, ale je nutno rozlišovat mezi "Calvados" (destilát z jablečného moštu) a "pálenka z jablek". Zajímavé je že v literatuře... celý příspěvek >
jak na potkany na zahradě, 20.6.2007
Viz https://www.zahrada.cz/forum/skudci/jak-na-potkany-na-zahrade-07718/
Tecumseh 3.5hp, 12.6.2007
Díky za upřesnění. Zkusím se mrknout. A.Z
Tecumseh 3.5hp, 12.6.2007
Děkuji za reakci. Vyřešila to zatím svíčka. Molitan udržuji čistý a info o karburátoru sa hodí. Sundal jsem i hlavu a karbonu tam bylo požehnaně tak co šlo jsem dal pryč. Ve svíčce byl vletěný kousek co se odloupl, ale i tak to nešlo -bylo po... celý příspěvek >
Tecumseh 3.5hp, 10.6.2007
Motor na 3roky staré sekačce má nepravidelný chod a špatně startuje za tepla.  Nerad bych ji hned vezl do servisu -poradí někdo možnou příčinu a odstranění? Zkusím novou svíčku, ale kdyby to neklaplo, může tam být problém s... celý příspěvek >
Vodní gril, 16.5.2007
Něco na tenhle způsob otec vytvořil. Rozhodně to není klasické grilovaní, je to v podstatě uvařeno v páře a přičmoudlé kouřem z ohniště. Ke konci se to myslím dodělávalo bez vody, nebo otevřené, už nevím. Žádná křupavá kůrčička atd...:-( Je to cca... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika