Příspěvky uživatele - 207.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo krade vejce, 22.12.2010
Tak nám se také tu a tam ztratilo vajíčko, našli jsme pak zbytky skořápky jako když vyjíte vajíčko na měkko.Pak jsme zachopili při činu - naši fenku jorkšíra, která má dlouhodobě redukční dietu, stejně sežere doslova cokoliv.Opatrně přenesla vajíčko... celý příspěvek >
Slepice - chov - rada, 9.12.2010
Mám slepice půl roku, také Dominanty, přistřihli jsme jim letky, stejně nemají moc snahu létat, dobře se ochočily a dobře nesou.Nic jiného si nelze od slepic přát.Doporučuji!
Slepice, 24.10.2010
Krmit specielní směsí pro nosnice, dá se koupit v chovatelských potřebách, občas strouhanou řepu, brambory,občas i kukuřičný šrot.Slepice neumí synstetisovat aminokyseliny, je potřeba jim je přidávat, jakož i tuk.Slepice navíc potřebují i sůl a... celý příspěvek >
Slepice v zimě - nebude jim zima do nožek?, 24.10.2010
Chci jet zítra pro 4q balík slámy, že bychom to dávali slepicím v zimě do zastřešené části výběhu, aby nemusely chodit po zmrzlé zemi.Chlívky bohužel nemáme.Manžel už mi na to nerad kývnul, ale otec říká, že je to leda na ostudu, že to bude po celé... celý příspěvek >
V čem skladujete vajíčka?, 30.8.2010
Tak to dopadlo tak půl na půl, bohužel 0:1 pro slepici... Přinesla ji sousedka, že ji našla utopenou v kadi na vodu / jejich/...Blbá je na to dost(ta slepice) nám dvakrát spadla do bazénu, ale zdatně plavala téměř bez hlesu kolem dokola, ani po té... celý příspěvek >
Vajíčka s dvěma žloutky, 29.8.2010
Určitě to souvisí s produkcí hormonů a s uvolňováním zárod.vajíček/ovocytů/ z Graafova folikulu.U slepic je založených cca 1500 ovocytů a vývoj vejce trvá asi 22-24 hod.Ještě je zajímavé, že slepice jsou heterogametické, tzn.,že mají genetickou... celý příspěvek >
V čem skladujete vajíčka?, 29.8.2010
Děkuji za obě rady, vajíčka mám čistá a nemyju je, to vím, že se nemá.Mohli bychom je dávat do sklepa? Máme na zahradě sklípek takový vykopaný a zavežený zeminou a nahoře beton, mám tam zavařeniny a brambory, víno v lahvích apod.Ale je tam dost... celý příspěvek >
V čem skladujete vajíčka?, 28.8.2010
Mám je v ledničce a cca po týdnu je prodávám, nebo rozdám dětem.Problém je v obalech, které jsem si poslední rok před pořízením slepic schovávala, ale už jsou pryč.Kupovat je? To by cenu vejce ještě prodražilo a navíc nevím, kde.Myslím tedy ty malé... celý příspěvek >
Slepice - kolik potřebují místa, 22.8.2010
Milá Elen, Vy u nás posloucháte za dveřmi???Nebo jste na tom stejně? Ale- správně česky-ausgerenchten tak to opravdu je.Kačenky už bych měla, protože sousedce je donesla druhá sousedka a má jich 19 a já chtěla jenom 2 a máme známého, co chová... celý příspěvek >
Slepice - kolik potřebují místa, 20.8.2010
Naše myšlenka většího sepětí člověka s přírodou a naslouchání jejím potřebám dostala zásah.Kohouta.Ne ledasjakého, při běhu vypadá jako sportující pštros a naše čtyři ochočené slepičky byly během půl hodiny zcela zahleděny do jeho žlutých, kulatých... celý příspěvek >
Slepice - kolik potřebují místa, 16.8.2010 Obsahuje fotku
Tak jsem to do roka zrealizovala vše i s kurníkem, mám čtyři pipeny, nesou zatím denně všechny, ke kurníku jsme přikoupili zahradu 10a, tak mají výběh 3a na slepici./Ještě další 4a máme/ Kurník je 80x60x80výška a vešly by se tam klidně ještě... celý příspěvek >
Plemena slepic a jejich zvukový projev, 16.8.2010
Ještě nepřezimovaly, ale je tam napsáno, že je izolované do -10 st a slepice si ještě nadýchají, větrací otvory to má.No a můj muž jakožto počítačově-kutilovský šílenec už má vyrobený přístrojek, který bude snímat teplotu uvnitř a v případě poklesu... celý příspěvek >
Plemena slepic a jejich zvukový projev, 15.8.2010 Obsahuje fotku
Jsem podobný chovatel, máme 4 slepičky typu Dominant, polotěžké nosnice a jsem maximálně spokojená.Holky jsou potichu, jen občas se ozve kráá, kráá - podle hlasu poznám, jestli spokojeně nebo jim něco vadí.Jen když snesou, ví o tom celá ulice, ale to... celý příspěvek >
Problem s rajcinami, 23.7.2010
Pokud to necháte tak, budete mít paradajky na nať, dozraje jich jen velmi málo a když tak pozdě, v té době už z toho bude keř plný zálistků, vyůstajících ze zálistků.Vylámjte všechno, co roste souběžně s hlavním kmínkem, včetně těch, kterých je vám... celý příspěvek >
Špatné dozrávání rajčat, 21.7.2010
Jsou odrůdy, u kterých je to v popisu plodu, to není nic nebvyklého chutnají stejně dobře, akorát na vzhled ne, ale to si zvyknete. Mám je taky, myslím,že je to Stupické ranné.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika