Příspěvky uživatele - 250.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleníky Tobiáš - zkušenosti, spokojenost?, 8.3.2011
Také jsem uvažovala o skleníku od firmy Tobiáš, ale pak jsem na internetu narazila ještě na skleník M32 od ZD Dolní Újezd u Litomyšle, který se mi líbi víc, ale bohužel jsem ani jeden skleník neviděla ve skutečnosti (výrobce je příliš daleko od mého... celý příspěvek >
hnědnutí thují, 6.10.2008
Obrat ručně odumřelé části, nestříhat! Stříkat proti houbovým chorobám.
zalévaní tuje, 6.10.2008
To hnědnutí způsobuje nejčastěji houbová choroba. Doporučuji preventivní postřik začátkem vegetační sezóny.Např. přípravkem novozir
Urychlení růstu tůjí, 6.10.2008
Doporučuji opravdu ten kristalon start 2x měsíčně a hlavně co nejvíc vody a slunce! Při stálém dostatku vody jsou nárusty opravdu větší. U thuje smaragd už první rok po výsadbě byl nárust min. 20cm. Cupressocyparis leylandii - roční nárust 1m!!!... celý příspěvek >
Padající řetěz, 3.10.2008
Já tu pilu používám také třetí sezonu a kromě již zmíněného padání řetězu jsem s ní naprosto spokojen. Dále požíváme ještě Husqvarnu 359 a můžu říct, že v ní nevidím žádný větší rozdíl (kromě toho že se stála výrazně víc).Jinak, řetěz už jsem... celý příspěvek >
Padající řetěz, 2.10.2008
Děkuji, musím se podívat, jestli mě neprodali opravdu 1,6 místo 1,5. JF
Padající řetěz, 2.10.2008
Dobrý den, Mám pilu Dolmar PS 5000 a používám na ní řetěz 0,325 1,5 64 od Oregonu. Přikoupil jsem nový řetěz stejných rozměru od STHIL, který mě už potřetí spadnul z lišty asi po 2 min řezání (řetěz pravidelně dopínám, spadne vždy při řezání... celý příspěvek >
destilační přístroj, 19.4.2008
konečně svatá pravda - předchozí přispěvatel ví o pálení kulové...
Meruňka "roní" pryskyřici, 16.9.2007
Prosím o radu. Při sebemenším poranění mi měruňka hrozně "roní" pryskyřici. Stačí opravdu malá prasklinka na kůře větvičky a smůla dokapává až na zem. Děkuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika