Příspěvky uživatele - 216.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 27.7.2011
Já jsem si před pár dny takové naklíčené semínko z jablka vyndala a rovnou zasadila... no a teď zjišťuju, že vyklíčit má až na jaře, takže z toho asi nic nebude... škoda, moc hezky to roste... Lucka
Konzumace smetaniku misto salatu, 3.5.2011
Pampeliškové listy jsou moc dobré a určitě to je vhodná "náhražka" za salát... na jaře nejsou tyto listy hořké, navíc jsou plné prospěšných látek (kyselina listová, železo, enzymy, vitamíny). Kořen je zase dobrý na žluč a játra... já z něj... celý příspěvek >
Cizrna, 15.3.2011
Cizrnu jsem zkoušela 2 roky po sobě. Cizrna má ráda hodně sluníčka a sucho, to u nás není možné, takže je to na nic.. Jedna rostlina měla v průměru asi 10 lusků. V některých byla jedna kulička, v jiných 2 malé, ale taky žádné... osobně jsem... celý příspěvek >
Jak sít kukuřici, 14.3.2011
Kukuřice by se prý měla pěstovat minimálně ve 3 řadách, aby vzniklo to správné mikroklima kvůli opylení a zrání. Letos chci kukuřici vyzkoušet poprvé, tak jsem na to taky zvědavá...
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 14.3.2011
Příjmy pěstitelů a daně - tak netvrďte, že bez živnostenského listu nemůže člověk prodávat!! Víte kolik vajec by se muselo prodat, aby to přesáhlo hranici 20tis. za rok? Při ceně 3,- za vejce by to přesahovalo 6,500 ks!!! A i to se může bez... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 14.3.2011
Živnostenský list není potřeba - pokud tento prodej bude sezónní, tedy do 3 měsíců trvání, není potřeba ani hlásit finančáku výdělek... proto si některé ženy přivydělávají např. pečením cukroví apod. Prostě když budete prodávat přebytky... celý příspěvek >
Klíčení brambor, 23.2.2011
Odlupování klíčků je zbytečné... stačí před tepelnou úpravou brambory pořádně oloupat (nestačí ulámat klíčky a pak třeba uvařit ve slupce). Lepší je oloupat z brambor silnější vrstu než jen škrabkou... ve středu brambory prý skoro žádný solanin... celý příspěvek >
Pěstování nakladaček, 23.7.2010
Letos mám nakládačky poprvé a dala jsem i 2 rostlinky do foliáku pro kontrolu... všechny rostlinky mají hromadu malých plodů a ty ne a ne vyrůst... spousta těhto plodů zežloutne a je po nich... zřejmě jsem zvolila špatné stanoviště nebo je to tím... celý příspěvek >
Řádek vzešlé petržele zmizí, 9.7.2009
Letos jsem zasela petržel poprvé a radovala jsem se z toho, že začla růst... no, a najednou byla pryč... vůbec nevím kam zmizela, kdo ji sežral nebo čím uhynula... taky budu ráda za každou radu... a snad to příští rok vyjde
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika