Příspěvky uživatele - 69.219

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 16.2.2011
Dobrý den. A co zkusit magnolii grandifloru mate-li na ní dobré podmínky? Mně se třeba moc líbí a navíc je stálezelená.
Nová sezóna na zahradě, 12.2.2011
Tak my dnes s dcerkou prvně sely. Kedlubny, ředkvičky, gazánie, kopretiny a nerenky. Tak doufám, že jsem to neuspěchala ani nezaspala. Na další máme v pařeníčku na okně místo na později. Nebýt dětí, tak se spíš spolehnu na koupenou sadbu, ale takhle... celý příspěvek >
Prosím poraďte s kombinací zeleniny, 1.2.2011
Moc Vám všem děkuji za reakce. Rozhodně mi nejde o samozásobení po celý rok. Jen si chci pochutnat na vlastních zdravých a zralých zeleninách nesrovnatelných se supermarketem. Navíc chci naučit děti, že jídlo se nevyrábí v továrně :) Ostatně naše... celý příspěvek >
Prosím poraďte s kombinací zeleniny, 31.1.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer Ráda bych Vás požádala o radu. Již roky pěstujeme pouze 3-4 druhy zeleniny na záhoně 2,5x6m - rajčata tyčková, cukety a fazole tyčkové. Vše se daří tak, že když rodí, tak to nestíháme jíst a rozdávat. Ještě pár rostlinek hrášků a ten... celý příspěvek >
Přesazení jabloně v lednu, 14.1.2011
Moc děkuji za reakce. Kouknu se, jak moc je půda! rozbahněná a kdyžtak se do toho vrhnu.
Přesazení jabloně v lednu, 14.1.2011
Dobrý den Na podzim těsně před napadnutím sněhu jsem sehnala jablůňku a stihla jí jen založit do záhonu. Ráda bych jí dala co nejdříve na finální připravené místo, kam jsem na podzim prozatím vysadila jiný stromek, kdybych požadovanou odrůdu... celý příspěvek >
Benzínová sekačka s pojezdem na 400m2 udržovaného trávníku, 16.11.2010
Děkuji za odpověď. Jestli jsem to ze změti parametrů správně pochopila, tak žádná z mých momentálně 3 favoritů nemá dva nože, všechny mají mulčovací klín. Mulčování ovšem nepřikládám příliš velkou váhu. Nejméně ze všech z širokého výběru váží Stiga.... celý příspěvek >
Benzínová sekačka s pojezdem na 400m2 udržovaného trávníku, 16.11.2010
Dobrý den Tak jsem provedla předvýběr. Stiga Turbo 47S Honda Hecht 549 Weibang WB 454 SB IBEA 4727 Nepotřebuji boční výhoz - chci kompostovat, občas mulčovat. Ráda bych možnost vypnutí nože a nechat běžet motor. Nepotřebuji sekat vysokou trávu... celý příspěvek >
Benzínová sekačka s pojezdem na 400m2 udržovaného trávníku, 15.11.2010
Dobrý den. Můžete mi prosím někdo doporučit sakačku na zahrádku bez komplikovaných detailů, s udržovaným trávníkem cca 400m2 s 2ma malými prudšími svážky, jinak rovinka. Z důvodu pohodlnosti jsme se rozhodli pro benzínovou s pojezdem. Ráda bych co... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 13.11.2010 Obsahuje fotku
Ha, poslední dobou pročítám diskuse poměrně svědomitě, ale tuto jsem zatím nezaznamenala, škoda. Tak také něco přidám.
Čím zamaskovať starý cihlový plot od suseda?, 12.11.2010
My máme břečťan zasazen u zdi a porůstá zeď :) Jedovatý je, ale dokud za mnoho mnoho let nezačne mít bobule, tak neočekávám, že by měly děti důvod okusovat listí. Na sousedovic zdi, kde je břečťan odhadem 20 let, bývá pár bobulek ve výšce cca 2metry,... celý příspěvek >
Čím zamaskovať starý cihlový plot od suseda?, 12.11.2010
My máme na sousedovic staré cihlové zdi, kam ale vůbec nedopadá sluníčko, břečťan a vypadá to moc hezky. Rostl ale dost pomalu.
Vysokokmen, 8.11.2010
Dobrý den. Moc děkuji za odpověď. Roubování se bojím :) Melodie má kmínek cca 150 či 160cm, což jsem chtěla. Převislost mě trochu zaskočila. Chci jí jako stínící soliteru, pod kterou půjde projít a pod ní si hrát. Lipno mi dle popisu přišlo fajn... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 8.11.2010
To mě takhle jednou říkal můj taťka, že měl partu kamarádů, co měli na Slapech chaty a u nich každý udírnu a předháněli se v tom, kdo umí to uzené lépe. Jeden z nich si udělal udírnu nějakou dvoukomorovou, aby to bylo prý méně nezdravé. Prý to mělo... celý příspěvek >
Vysokokmen, 8.11.2010
Dobrý den. Tak po dlouhé poradě s Vámi jsem měla sice mnoho iluzí o nejlepším jablíčku, ale nabídka nebyla tak slavná.Stromky na bujných podnožích jsou špatně k sehnání, zvláště co se týče rezistentů. Pořídila jsem nakonec poměrně z daleka Lipno na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika