Příspěvky uživatele - 175.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mravenci vykusujou květy, 11.4.2011
Vypozoroval jsem, že mě mravenci nalezli do květů broskvoní a úplně devastují květ - sežerou pestík tyčinky i zárodek plůdku a zůstane úplně prázdný květ, který pak upadne. Letos jsem zjitil, že napadli i meruňku. Snad ještě něco zachráním - nalepil... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 11.2.2011 Obsahuje fotku
Protože jsem svého času také měl problémy s tím, jak začít, najít někde nějakou inspiraci atd. vytvořil jsem po dostavbě stránku s nějakým popisem a fotkami. Snad to bude někomu ku prospěchu. :-)
Sloupek na vodovod, 15.10.2010
Řešil jsem totéž, nic mne nenapadalo, až nakonec u nás zvítězil plastový sloupek s imitací kamene, bez dotyku opravdu nepoznáte, že to není kámen. Sloupek má dole rozšířenou patu, na bocích upraveno pro 2 šrouby pro přišroubování nad šachtu (třeba).... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika