Sloupek na vodovod



host - 175.162 (?)
15.10.2010 12:52

Řešil jsem totéž, nic mne nenapadalo, až nakonec u nás zvítězil plastový sloupek s imitací kamene, bez dotyku opravdu nepoznáte, že to není kámen. Sloupek má dole rozšířenou patu, na bocích upraveno pro 2 šrouby pro přišroubování nad šachtu (třeba). V horní části má kohoutek a dole je vyvedena klasická zahradní spojka do které se připojí přívod. Z dolní strany jsem to otevřel, spojku zrušil (hlavně jsem chtěl vědět, jakou hadici mají uvnitř, byla tam klasická pračková, takže napojení na vodovod bez problému). Připojil jsem to přímo spodem a zatím cca 4 měsíce funguje bez problému.

Koupil jsem to v Bauhausu v Českých Budějovicích, ovšem zarazilo mne, že jinde (v Praze jsem se ptal ve dvou) to neměli - údajně si do každého obchodu objednávají něco jiného, což mne překvapilo.

Bohužel foto nemám (alespoň zatím)

Dave

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 143.55 (?), 22.3.2010 14:22, zobrazeno: 22710x

Dobrý den, sháním nějaký sloupek, který by zakryl vodovodní trubku, sloupek by měl být usmýstěný u korýtka po býcích na vodu, máme ji tam vytaženou klasicky ve vodovodní trubce a aby to pěkně vypadalo, je potřeba trubku skrýt.

Nemáte nějaký typ, kde něco takového nabízejí? Děkuji Renata

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 34.2 (?), 29.9.2010 15:21

Mám stejný problém na zahradě. Mám vodovní přípojku ukončenou v šachtě a chtěl bych ji vyvést nad povrch. Myslel jsem, že existují plastové sloupky - stejné jako na elektrickou přípojku, nikde jsem to ale nenašel. Neřešil jste to někdo? Díky za každý tip. Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 175.162 (?), 15.10.2010 12:52

Řešil jsem totéž, nic mne nenapadalo, až nakonec u nás zvítězil plastový sloupek s imitací kamene, bez dotyku opravdu nepoznáte, že to není kámen. Sloupek má dole rozšířenou patu, na bocích upraveno pro 2 šrouby pro přišroubování nad šachtu (třeba). V horní části má kohoutek a dole je vyvedena klasická zahradní spojka do které se připojí přívod. Z dolní strany jsem to otevřel, spojku zrušil (hlavně jsem chtěl vědět, jakou hadici mají uvnitř, byla tam klasická pračková, takže napojení na vodovod bez problému). Připojil jsem to přímo spodem a zatím cca 4 měsíce funguje bez problému.

Koupil jsem to v Bauhausu v Českých Budějovicích, ovšem zarazilo mne, že jinde (v Praze jsem se ptal ve dvou) to neměli - údajně si do každého obchodu objednávají něco jiného, což mne překvapilo.

Bohužel foto nemám (alespoň zatím)

Dave

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 34.2 (?), 20.1.2011 12:38

Foto by bylo fajn. A jaká byla cena?

Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 40.170 (?), 17.2.2013 7:19

ja som rozmyslal spravit to z kominovych tvarnic a na vrch dat plotovu striesku vo vnutri by som spravil vetvenie dole na kvapkovu zavlahu a hore pod strieskou klasicky ventil... hadam to pojde

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika