Příspěvky uživatele - 173.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas z malin, 29.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám problém s jednou bečkou kvasu z malin. Mám naložené 3, ale v jedné se v celém obsahu vytvořila jakása slizová hmota, je to husté, jako našlehaná pěna a pevné a slizké, prvně to bylo jen na povrchu, ale teď už je to v celé bečce, na... celý příspěvek >
Dolamar-Sachs 100 - volnoběh, 8.12.2011
Měl bych dotaz. Když se pila nastartuje a zahřeje pak nechce jít do otáček jak kdyby neměla dost paliva nádrž není nikde prasklá a hadička přívodu paliva také vypadá že je v pořádku tak nevím??Poradíte??
Okrasné tykve - Jedlá semena?, 25.10.2011
Mám dotaz. Jsou jedlé semena i od okrasných tykví?
Dýně Goliáš - ulomená stopka, 13.10.2011
Děkuji za odpověď, snad to vydrží. Petr
Dýně Goliáš - ulomená stopka, 12.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem sklizel dýni Goliáš o hmotnosti 20 kg a zrovna jak jsem ji vážil, tak se mi ulomila stopka plodu a zůstal z ní asi 2 cm pahýlek. Myslíte, že tykev nezačne hnít? Chci ji nechat uskladnit alespoň 2 měsíce. Tykev na obrázku je jen... celý příspěvek >
Jakou pokojovku?, 23.7.2011
Dobrý den, Jaká pokojovka se hodí do místnosti, ve které v zimě kolísá teplota o 5 - 10 a stupňů? Je v ní jižní okno. Napadli mě kaktusy nebo třeba nějaký břečťan, dracéna.
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 13.5.2011
Dobrý den, vykvetla mi kykatka namodralá. Na různých stránkách čtu, že květina po odkvětu odumírá, jindy, že vyhodí nové odnože. Uprořesníte to prosím? A jak si mám předcházet, aby neuhynula? Děkuji
Ředění slivovice, 8.2.2011
Ředění slivovice Příspěvky, že na vodě nezáleží a pod jsou trochu zavádějící. Na vodě záleží a hodně a nejen na ní. Čím nižší koncentrace alkoholu, tím vyšší kvalita vody. Teplota směšovaných kapalin by měla být stejná. Důležité je také při jaké... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 10.8.2010
a co když tam máme vlhko a vodu my máme taky žaby a neviím jakého druhu zatim sme je našli ve studně, sklepě a u bazénu v tůjích co máme dělat???
Sekačka Al-ko - jaká?, 4.6.2010
Zdravím, o koupi al-ka s hondou jsem uvažoval, ale byl jsem odrazen ze dvou důvodů: 1. Honda motory které jsou montovány na al-ka nejsou originál Honda, ale vyráběné v licenci. Tuhle informaci mám od prodavače. 2. Každý z mého okolí dříve nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika