Příspěvky uživatele - 159.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň v jezírku, 5.6.2016
Zdravím, potřeboval bych poradit jak se zbavit plísně u ryb v jezírku.
Tření ryb v jezírku, 24.1.2016
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám ryby v domácím zimovisti s teplotou vody 22 stupňů na jaře ryby budu dávat zpět do jezírka. A právě bych se chtěl zeptat zda se ryby vytřou? Děkuji
Jezírko v zimě, 6.10.2015
Pořád přemýšlím jakou variantu zvolit, dát je do sudu s filtrací a vzduchovadlem do místnosti 12-15℃, do akvária domů a nebo je nechat v jezírku asi před týdnem jsem udělal zateplenou stříšku i s bokama a dvířkama kterou chci položit na jezírko... celý příspěvek >
Jezírko v zimě, 4.10.2015
Ještě jedna věc je nějaký pripravek/desinfekce abych zabránil případným chorobám v sudu?
Jezírko v zimě, 4.10.2015
Dobře moc děkuji za radu
Jezírko v zimě, 4.10.2015
Mám v jezírku 15ryb kolem 8-12cm. A když v té místnosti je 12-15 stupnu můžu krmit nebo ne?
Jezírko v zimě, 4.10.2015
Zdravim, prosím o radu mám jezírko hluboké 50cm s karasy a koi a chtěl bych se septat zda je možné ryby přemístit do sudu se vzduchovadlem do místnosti s umělým světlem a teplotou 12-15℃
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 28.9.2014
Dobrý den, ta odrůda muškátové tykve Bambina Gigante z Brazílie, o které píšete Vám v našich podmínkách dozraje? Ani tak nemyslím hned při sklizni (to asi těžko), ale alespoň při správném skladování po nějaké době? Jak byste ji chuťově a v jiných... celý příspěvek >
Co mám s rajčaty?, 13.7.2014
Dobrý den, jak se již objevuje u jiných příspěvků, jedná se určitě o hnilobu způsobenou nedostatkem Ca. Já používám každý rok Wuxal Calcium, mám ve skleníku 55 paprik a 10 rajčat, pěstování paprik si bez používání Wuxalu... celý příspěvek >
Co to je za "sršně pohřebáky" na wistárii?, 2.5.2014 Obsahuje fotku
Je to opravdu drvodělka fialová - samotářská včela. U nás na JZ Moravě se vyskytuje poměrně často - vídám ji zejména v teplých letních dnech. Vistárii na zahradě nemáme, ale lákají ji i květy různých letniček - tady je např. na verbeně. Svojí... celý příspěvek >
Moje nové tekvice 2014, 24.1.2014 Obsahuje fotku
Takže pro pana Petera, ale i pro ostatní zájemce posílám slibovaný recept na dýňový džus. Jak jsem již psal, nám se k tomuto účelu nejvíce hodí tykev muškátová Muscade de Provence.
Sadba česneku, 7.11.2013
Přesně tak, dnes i zítra má být i ve středních polohách +14st. a i v noci kolem +9st., to je na sázení česneku hrozně moc, navíc je už solidně napršeno, takže budu mořit v Rovralu proti plísni a počkám až aspoň v noci bude nějakou dobu pod nulou... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 25.10.2013 Obsahuje fotku
Až dnes jsem se odhodlal k tomu, abych zlikvidoval zbytky úrody paprik ze skleníku, u většiny silnostěnných paprik jsem dlouho čekal, jestli nakonec změní barvu z tmavě zelené na červenou nebo oranžovou. Výsledek vidíte sami (pár jich zčervenalo... celý příspěvek >
Proces kompostování, 17.10.2013
Zdravím, podle mě v zimě proces podstatně zpomalen, ne-li zastaven, kompostér jsem zrušil, pač jsem potřeboval kompost promíchávat a udržovat vlhkost - to je jediné co v zimě pomůže a navíc těch kompostérů bych naplnil 10. Zajímaly by mě výsledky při... celý příspěvek >
Kdy a čím hnojit, 17.10.2013
Přesně tak, utrácet za drahé přípravky je kravina, dělám pořádnej kompost(teď už až na přítí rok) a ten touto dobou zapravuji na důkladně okopané a vyplevelené kolečko okolo stromků, cereritem nic nezkazím, ale je prostě drahej, víc se vyplatí řešit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika