Příspěvky uživatele - 82.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký keř zasadit pod kaštan (jírovec)?, 23.1.2016
...nejsem zastupitel, jen občanka, kterou už nebavilo dívat se na zanedbané místo, kudy denně chodí spousta lidí. A místostarosta řekl, že když navrhnu výsadbu, tak se to pokusí prosadit :)  Takže když se to povede, jste tu všichni... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 19.1.2016
...mně to připadá jako večernice vonná - Hesperis matronalis... linda
Znáte někdo Zahradnictví U rybníku?, 15.1.2016
...no, mě platba předem taky nevadí, platím tak všechno, ale co ty prostokořené rostliny - jak to pěstují? - to jako při objednávce zajdou na pole a vykopou rostliny? Vím, že takhle to dělá Planta Naturalis, ale pro klasické zahradnictví je to přece... celý příspěvek >
Znáte někdo Zahradnictví U rybníku?, 15.1.2016
...našla jsem jejich e-shop a zaujaly mě některé rostliny, ale zaráží mě vysoká cena za balík a info, že všechny trvalky zásadně zasílají prostokořené - to jsem ještě nikde nezažila (eshopy basík, najmanová, šíblová...), tak z toho mám trochu... celý příspěvek >
Jaký keř zasadit pod kaštan (jírovec)?, 28.11.2015
Děkuji moc všem za různé tipy. A co ještě tavola, třezalka Hidcote nebo zimolez lesklý (ten nám doma roste i pod třešní)...?? Zatím vítězí pámelník, mahonie a meruzalka plus na okraj ty svídy (proti zimní depresi :)  Ten kaštan je v... celý příspěvek >
Jaký keř zasadit pod kaštan (jírovec)?, 27.11.2015
Dobrý den, poraďte, prosím, jaké nenáročné keře zasadit pod vzrostlý kaštan (jírovec maďal) na veřejném prostranství? Ne úplně ke kmeni, spíše pod okraj koruny, ale zastínění tam je. Míra opečovávání bude velmi nízká až nulová. Stanoviště průměrné -... celý příspěvek >
Kerik na kminku do velmi suche pudy chude na ziviny?, 27.11.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, pokud je to ještě aktuální, tak co třeba brslen Euonymus fortunei  'Emerald's Gold' na kmínku? - ale nejsem si jistá, jak snese trvalé sucho. Mají ho v zahradnictví zahrada-zizka.cz, je tam celá sekce "rostliny na kmínku",... celý příspěvek >
Viburnum plicatum \'Watanabe\'- Kalina japonská Watanabe, 15.10.2015
Pokud by Vám to ještě pomohlo, vypadá to jako Hakonechloa macra Aureola nebo jiný žlutolistý kultivar...   linda
Jaká kvetoucí trvalka do severovýchodního pokoje?, 12.5.2015
A co Streptocarpus - tořivka? Ta je nádherná a myslím, že nepřímé světlo by jí vyhovovalo. V květinářstvích ji vídám docela často. linda
Poraďte velkou nenáročnou pokojovou rostlinu, 12.5.2015
Do obývacího pokoje bych ráda dala nějaké větší pokojové rostliny, ALE co nejméně náročné. Okna jsou na jih, ale je tam přesah střechy, čili na jaře a na podzim sluníčko, ale přes léto jsou ve stínu. V zimě topíme krbem, bude teplo, sucho, zimovat... celý příspěvek >
Určení lesní trávy, 2.5.2015
...ještě jsem se podívala do prastarého Barevného atlasu rostlin - mohla by to být strdivka nící (Melica nutans)??
Určení lesní trávy, 2.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, nepoznáte někdo tuto lesní trávu? (neumím fotit, je trochu rozmazaná) Je od nás z lesa, vysoká cca 25 cm, spíš trsovitá nebo s krátkými oddenky a stébla u země jsou fialová. Díky za tipy!!
Trvalky v písku, 9.3.2015
Pokud to budete číst ještě teď na jaře, tak bych na takové místo zkusila dát i topolovku Alcea rosea, různé divizny Verbascum, obyčejnou dobromysl Origanum vulgare, krásnoočko Coreopsis verticillata, kosatec Iris barbata, mák Papaver orientale,... celý příspěvek >
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
Dobrý den, mám vlhký záhon ve stínu až polostínu, málo času a tuny slimáků. Poraďte, prosím, ze své zkušenosti trvalky, které tohle ustojí, děkuji!!! :) linda
Určení okrasné trávy, 3.3.2015
...doteď se nikdo neozval, takže teď zbývá jediné... až někdo pojedete kolem...  :)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika