Příspěvky uživatele - 171.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablečný burčák, 25.1.2011
Dobry vecer diky za radu a chci se jeste zeptat. Zadne kvasinky uz nepridavat? A bude to mit nejaky alkohol? A uzavrit tu nadobu kvasnou trubickou? Nebo to nechat otevrene? Dekuju Vam
Jablečný burčák, 25.1.2011
Jeste jsem zapomel dodat. Zmeril jsem tyto hodnoty. Cukernatost 9. Alkohol 0. Je to krasne cire dole na dne je vrstva 5cm kalu a chutna to vinove ale zadny alkohol s toho citit neni. Diky vsem
Jablečný burčák, 23.1.2011
Dobrý den, je to již 2 měsíce co jsem se ptal na postup na rozkvašení jablečné šťávy. Stávající stav je takový že nám to minulý týden přestalo bublat z trubičky a máme dole usazenou vrstu tak 5cm kalu. Co teď s tím? Otevřít a změřit? Dostane se tam... celý příspěvek >
Jablečný burčák, 20.11.2010
Dobrý den, děkuji za odpověď. Chci se jenom zeptat, kolik a jaké kvasinky máme použít na toto množství. Máme k dispozici buď kvasinky "vinka" nebo tekuté kvasinky, které se musí po dobu tří dnů rozkvasit a poté nalét do požadovaného... celý příspěvek >
Jablečný burčák, 19.11.2010
Zdravim dekuju Vam za rychle reakce. AD1 - merime to cukromerem 0-30 a ma to 24 opravdu... na chut je to sladka stava AD2 - na tech 28L stavy jsme dali 4,3kg cukru... a pak to mesic "neco" delalo (asi kvasilo)??? AD3 - co ted s tim mame... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika