Příspěvky uživatele - 188.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení buxusu, 15.3.2012
Dobrý den, prozradíte, prosím, dobu řízkování jalovce, složení zeminy, popř. další tipy? Děkuji M.Slíva
Keřkovské rohlíčky, 7.1.2011
Koupila jsem Keřkovské rohlíčky na Vánočních trzích, ale byla jsem zklamaná. Z velké části tmavé fleky, hlína a rozvařovaly se. Chuť moučná. Prodejce BROP s.r.o. Senožaty. Taky jim píšu. U rodičů jsme si pěstovali rohlíčky (v Jeseníkách) a byly... celý příspěvek >
Krovinorez Husqvarna 333R, Jonsered BC2236, Honda 435E, 18.5.2010
komatsu zenoah mám spojené s mountfieldem, a to smrd
Konev Fiskars, 18.5.2010
ono je třeba to kropítko otočit-je otáčecí v poloze kdy směřuje nahoru lejete proud vody, když otočítee směrem dolů sprchujete. Mám ji a lepší jsem nikdy neměl.
Množení ořešáku, 16.5.2010
to je docela zajímavé s tím časovým prodlením, než začne plodit. Já přesadil "nálet", takže semenáč, je mu max 7 let a loni byla první úroda-asi igelitka spíše menších ořechů. Roste velmi pěkně. Loni jsem poprvé v Srpnu prořezal korunu a... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 13.5.2010
pokud nebude vaším prioritním přáním rýč zlomit, tak fiskars rýč nezlomíte. Jen pro upřesnění, je to rýč špičatý a oblý, opravdu kraje jíl jako máslo. Ale pokud jíl v létě přeschne, tak to nepůjde ani fiskarsem... jako bagrista o tom něco málo... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 10.5.2010
Jak píše Miloš, to není jen o pseudokvalitě a nostalgických vzpomínkách na dědy a otce, to je taky o ergonimii, s rovným rýčem jde rýt, ale ne nakládat m3 zeminy do koleček. Prostě zakřivení rukojeti na fiskarsu+ jeho velmi nízká hmotnost-to je... celý příspěvek >
Fiskars 2400 versus klasická káľačka, 9.5.2010
na kalač 3kg jsem navařil z rozřízlé lešeňovky kryt a stejně jsem zloil toporo. Nakrkl jsem se koupil 2400 od fiskars a po prvvním šoku, kdy se odrazil od špalku akátu jsem naprosto spokojený... odrazil se jednou od čerstvého akátu a v druhé ráně ho... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 7.5.2010
Mirku: dělám ve stavebnictví od vojny asi 15 let. Ve dvou firmách jsem zažil nářadí fiskars a sice rýč o kterém je toto vlákno. Fasoval se na kartu a osobu a i při tomto "nezahradkářském" používaní vydržel v každé z firem po léta. Je velice... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 6.5.2010
ahoj, tak jak pokračuješ? Jsem docelá zvědavý... ať se Ti daří.
Rezavění borovic, 22.4.2010
Mám Pinus Nigra zasazené nepravidelně na ploše asi 50 m2 v počtu asi 8ks. jednou za 5 let zrezaví a vymění jehličí, nevím čím to je. Každé jaro vše na zahradě přihnojím NPKčkem, případně hořkou solí.
Polámaný rhododendron, 26.2.2010
také se mi polámal, vzala jsem stimulátor, zasypala,přiložilajsem polámané větvičky k sobě, omotala malinko tenkou izolepou, přiložila dřívko jako dláhu, znova omotala.Dala opěru do země a přivázala k ní větev.Podařilo se a roste jako dřív, dokonce i... celý příspěvek >
Co nasadit do truhlíků na které nesvítí slunce?, 15.10.2009
Dobrý den, já jsem byla přesvědčená do letošního jara že begonie a fuchsie jen do stínu ale dokonale mně vyvedli z omylu! Do července umístěné v polostínu kde mněli slunce jen ráno do 10.hodin to byla bída, když jsem je pak dala na plné slunce s tím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika