Příspěvky uživatele - 161.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou motorovou pilu doporučíte?, 24.4.2009
Tak jsem si udělala porovnání všech zmiňovaných pil a nejlépe mi vyšlo Solo 643 IP... výkonově stejná, jako Dolmar 420, ale o 700g lehčí (netuším, jestli je ten rozdíl tak moc znát, ale řekla bych, že při práci se pila časem pěkně pronese, tak asi... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu doporučíte?, 24.4.2009
No, přiznám se, že největší problém tkví trochu někde jinde, on by zas až tak nenadával, kdyby 1) nevyzkoušel sousedovic výrazně lepší husqvarnu (bohužel typ nevím) a 2) můj táta tam neleje olej ale sra*...takže pak, když si jí manžel půjčí, tak... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu doporučíte?, 24.4.2009
Děkuju moc za vaše rady, prozkoumám ty další výrobce. Projížděla jsem tady různá témata ohledně pil, vím, že toho bylo napsáno dost, jenže kolikrát jsem tomu skoro ani nerozuměla, proto jsem hodila vlastní dotaz. S pilou jsem pracovala jen asi jednou... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu doporučíte?, 23.4.2009
Dobrý den, chtěla bych koupit manželovi jako dárek motorovou pilu, stále si musí půjčovat od tchána a nadává, že se s tím nedá řezat... (Oleo Mac 942 tuším). Snažím se teď v té problematice zorientovat, peněz není mnoho, proto bych ráda vybrala to... celý příspěvek >
Zelené hnojení, 3.9.2008
Prosím o radu - zelené hnojení - můžu zasít žito nebo pšenici a před zámrzem zaorat?
Podklad pod folii, 22.7.2008
Asi 6*4m. Jelikož je zahrada ve svahu, nebylo snad ani možné jiné řešení.
snížení ph v jezírku, 18.7.2008
Je to sice trochu mimo téma, ale někdo se tu ptal, proč po vložení slámy zmizí řasa. Pokud si vzpomínám dobře na jeden školní pokus, tak je to asi tak, že již několik dnů po vložení slámy (ale i sena) se ve vodě objeví buchanky, perloočky, nálevníci... celý příspěvek >
Podklad pod folii, 18.7.2008
Ty staré koberce jsou opravdu dobré. V případě protržení fólie dokonce fungují i jako výborný hydroizolace. Takvoý jekor nemá chybu. Průsakem se za chvíli zanese drobnými částečkami a je 100% nepropustný. A vydrží minimálně 10 let. Vyzkoušeno. Máme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika