Příspěvky uživatele - 4.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Whisky, 10.3.2008
Tak to je bomba. Nevěřil jsem tom, že se někdo to takové aložitosti pustí, ale tento recept je to pravé, jak má postup na výrobu žitné vypadat, děkuju.
destilační přístroj, 13.9.2007
Zdravím. Úplně jsem na Vás zapomněl, v těch opojných pokojných opojeních podzimním časem.Kompoty se moc povedly. Nevím, jak jí mám říkat, té kořalce. Z veškeré té směsice vůní a chutě převládají nejvíc trnky - povidla odvedla dobrou... celý příspěvek >
žitná, 12.9.2007
To není úplný postup. po naklíčení a sušení vznikne "maz", který potřebuješ zkukřit. Při zcukřování připraveného škrobu nebo škrobu obsaženém ve sladu se využívá především působení β-amylázy, jejíž teplotní optimum (vzniká nejvíce maltózy) je... celý příspěvek >
žitná, 10.9.2007
měl jsem na mysli rozžblebtané obilí v cukrovém nálevu. po enzymatickém štěpení výsledná kaše jistě taky nebude vábná, ale ne všecko co lejeme do kotle je esteticky příjemné , že. ale mělo by to vonět, to je základ chlastu, protože jestli tomu dobře... celý příspěvek >
žitná, 10.9.2007
tak nejdřív napíšu, že ten recept na ten pajšl na tu žitnou možná z toho vyleze líh, ale to je asi tak všecko. když zaleješ cukrem třeba gumáky, tak to vyjde na stejno. jak píše mr. vysloužil, na žitnou potřebuješ enzymaticky rozložit škrob v obilí... celý příspěvek >
destilační přístroj, 28.7.2007
já taky scháním recept na dobrou žitnou.howg[]seznam.cz    díky
destilační přístroj, 6.7.2007
Náklady pod 200? To snad ne. Jdu třást meruňky, náklady nebudou vyšší než 50. To nemá chybu. Stejně tak špendlíky a ringle. Stejně tak trnky, švestky, durancie.
destilační přístroj, 29.6.2007
Tak jsem rozpustil po delší době ty lízátka (nikdo je nechtěl), a je z toho pěknej humus., voi voni do toho dávají nějakej tuk, co teď plave nahoře, to by se dalo sebrat, ale ten smrad... spousta  chemie a blebleble. Vyleju to do pryč.Jinak... celý příspěvek >
destilační přístroj, 24.6.2007
už to kvasí. po přidání kvasinek dle rady VaškaB. když jsem je dal poprvé, tak jenom rozmíchané a odstáté v cukrové vodě. 2 dny se nic nepohlo. tak jsem tam vrzl ještě jednou (na 300 kilo jsem dával kvasinek na 100) 1:1 mač s vodou, dostal jsem k... celý příspěvek >
destilační přístroj, 18.6.2007
Děkuji. Velice si vážím Vašich znalostí. Prostě zkusím a uvidím, jestli to pokvasí, nebo ne. Snad jo. A pokud je to kyselina, tak by mohla jít nějak zneutralizovat, napadá vás něco?uctivě, fofr
destilační přístroj, 18.6.2007
Děkuju za odpovědi.takže, babča byla diabetička, sladila cukrem, ale aby ho nebylo tolik, tak přidávala Petol.Myslíte, že kromě vlivu na kvašení (pokud se proces podaří nastartovat), může to mít vliv i na destilaci?uctivěfofr
destilační přístroj, 17.6.2007
Pánové, prosím, poraďte mi.Známý bourá barák po starence, vyfasoval jsem od něj odhadem cca 600 flašek různých zavařenin a marmelád různých objemů (0,3 - 1 litr) různého stáří (1984-2000) - plesnivé jsem vyházel rovnou. celkem to odhaduju na 300 kilo... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 2.5.2007
Je dobre zacit u kvasu,vzdyt prece u paleni jsi uz byl... mostomer stoji 120 korun i s teplomerem a maji ho v kazde dobre drogerii nebo vinnych potrebach. Pri tve zbrklosti bych se do rumu nepoustel,zavani to slepotou a... celý příspěvek >
destilační přístroj, 20.4.2007
tady f. použil jsem hydroxid. podle návodu měla vzniknout sraženina, ta nevznikla, jenom zákal. proto ten bentonit. subjektivně mi přijde, že ten zásah p om ohl. pálnka není výstavní, ale ani ne do hnoje či ostřikovvače. A původní kvastakynebyl... celý příspěvek >
destilační přístroj, 18.4.2007
UHLIČITAN VÁPENATÝ alias mleté nehašené vápno - bílý prášek, který slouží ke snížení kyselosti v moště a víně (kořalce). Z potřebného množství oddělíme 10%, jím přelijeme uhličitan vápenatý a rozmícháme na hustou, kašovitou hmotu. Pak se za stálého... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika