destilační přístroj



host - 4.57 (?)
13.9.2007 7:51
Zdravím. Úplně jsem na Vás zapomněl, v těch opojných pokojných opojeních podzimním časem.

Kompoty se moc povedly. Nevím, jak jí mám říkat, té kořalce. Z veškeré té směsice vůní a chutě převládají nejvíc trnky - povidla odvedla dobrou práci.

Z 300 litr mače nateklo strašně moc. po naředění mám 65ltr 52%.

Jen ať si přijde, zima jedna.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 18.6.2007 21:38

To bohužel nepomůže. Nejedná se o anorganickou nýbrž karboxylovou kyselinu a její účinek nespočívá v reaktivitě s alkáliemi. Soli - nabř benzoát či sorbát sondý se používají ke stejnému účelu. Tuším dokonce, že i když se mluví o kyselině, jedná se ve skutečnosti o benzoát, je totiž stabilnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 17.81 (?), 18.6.2007 23:05
No, ja myslim, ze by bylo nejlepsi dat vzlast kompoty a zavareniny. Babca do kompotu urcite nic nedavala, mozna do tech zavarenin. Kompoty se vetsinou delali pro vnoucata a je urcite ze stare skoly. Dal bych to vzlast. Smichta se to da i potom...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 19.6.2007 7:02
To je rozumný přístup. Marmelády navíc mohou obsahovat kyselinu citronovou a přídavek pektinu, které mohou kvašení taky negativně ovlivnit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.57 (?), 13.9.2007 7:51
Zdravím. Úplně jsem na Vás zapomněl, v těch opojných pokojných opojeních podzimním časem.

Kompoty se moc povedly. Nevím, jak jí mám říkat, té kořalce. Z veškeré té směsice vůní a chutě převládají nejvíc trnky - povidla odvedla dobrou práci.

Z 300 litr mače nateklo strašně moc. po naředění mám 65ltr 52%.

Jen ať si přijde, zima jedna.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 166.20 (?), 13.9.2007 23:37
Tak to gratuluji. Také bych potřeboval vymyslet název. Už jsem tu psal, že i mě se v dřívějších letech povedla takto nejlepší pálenka. Tou směsí ovoce je v ní úplně všechno. Někdo sice toto míchání ovoce a cukru nemá rád, ale právě to mi chutná. Jen to musíte i vy ostatní vyzkoušet. VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 1.251 (?), 23.6.2007 22:26
Lízátka včelařům nedávejte, barviva a další příměsi mohou včely otrávit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.57 (?), 24.6.2007 7:52
už to kvasí. po přidání kvasinek dle rady VaškaB. když jsem je dal poprvé, tak jenom rozmíchané a odstáté v cukrové vodě. 2 dny se nic nepohlo. tak jsem tam vrzl ještě jednou (na 300 kilo jsem dával kvasinek na 100) 1:1 mač s vodou, dostal jsem k tomu i živnou sůl, nejdříd do půllitru, až začalo pěnit, pak to 15litru, až se rozjel i ten 15 tak vrz to do mače a včera parádně šumněl.

všechno jsem dal dohromady, kompoty i marmelády.marmelád bylo "jenom" 80 flašekv půllitových sklenicích, a byly to většinou povidla a ta se nekonzervují. vyvaří se na husto.

potěšený jsem hlavně z vůně té směsky. kvas voní výborně. sice nezvykle, ale hezky. pak je ještě dobře (snad) že všechny kompoty byly z vypeckovaného ovoce (40 % broskve, 30 % špendlíky, ringle, 20% meruňky, 10% švestky). kvas míchám, aby se rozpusitli, nebo aspoň částečně rozmělnila ta povidla.

lízátka jsou úplně k ničemu. je to spíš lízátková drť.

chtete to někdo?

díky.f.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 11.133 (?), 24.6.2007 11:37
Hele, ten kvas nemichej, to musi udelat skraloup a take ochranou vrstvu plynu na povrchu. Nech to v klidu kvasit, oni ty kvasinky si to rozeberou. Mohlo by ti to zoctovatet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 166.20 (?), 25.6.2007 0:04
Tak to je dobře, že kompot už kvasí. I já před týdnem už začnul množit kvasinky a dělám víno z černého rybízu. Mám 60 litrů a ještě průbězně udělám. Trhal jste už někdo černý rybíz? To je náročný. Sice mám velice zručné ruce a trhám objema, ale po letošním suchu to jsou spíš velikostí lesní borůvky. Za hodinu 3kg. Tak večer místo televize sedím v rybízu. Kdybych si ho koupil, udělal bych lépe, ale nevím zda by mi to tolik chutnalo. Také trochu bojuji s demižony, mám stálý nedostatek. Nemáte někdo typ. V sudu zatím víno nedělám, potřebuji ho vidět jak vypadá a co dělá. VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 25.6.2007 22:43
Ty povidla bylo lepší rozmíchat (mixovat) v kompotové šťávě před přidáním do kvasu, míchání kvasu jej okysličuje a to pro anaerobní kvašení není dobré.
   Přidat lízátka do kvasu bych se nebál, určitě žádné konzervanty neobsahují, umělá sladidla nejspíš taky ne, jsou pro děti. Napřed bych je rozvařil ve vodě.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika