Příspěvky uživatele - 220.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevíte, co je to za rostlinu?, 5.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi pomoc zjistit, co je to za květinu? Dostala jsem ji a nebyl na ni žádný štítek. Je nízkého vzrůstu a má spoustu malých fialových květů ve tvaru zvonečků. Děkuji za radu
Čím zamaskovať starý cihlový plot od suseda?, 13.11.2010
Zdravím, záleží taky co všechno od toho maskování očekáváte, jestli jen zakrytí zdi, nebo v lepším případě i užitek :-) Být na Vašem místě, tak si pohraju s nějakou konstrukcí a vysadím tam kivi nebo révu. Velice efektně vypadá bambus. Celou zimu si... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 1.11.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, banánovníky pěstuju již spoustu let, díky špatnému zimování jsem jej vždy na podzim u země uřezal a nechal na jaře vyrůst nový. Před dvěma léty (po změně místa radiátoru) se naskytla možnost zimovat ho na světle v obýváku, kde se mu celkem... celý příspěvek >
Mazání el. pily Narex, 31.10.2010
Přesněji je to Narex EPR 40 D-C. Olejové čerpadlo (pozice 37) jsem nikdy neměnil. Přiznávám že by mě ani nenapadlo, že se na tom kousku oceli a plastu (teflonu?) mohlo něco zkazit. Vypadá naprosto v pořádku, čisté, neporušené. nejspíš budu muset... celý příspěvek >
Mazání el. pily Narex, 31.10.2010
Zdravím, Již asi pět let používám na běžné krácení dřeva na topení el. pilu Narex, délka lišty 40 cm. Poslední cca rok pila odmítá vydat liště kapku oleje, i když všechny cesty jsou v pořádku a volné. Byla mnohokrát rozebrána do posledního... celý příspěvek >
Plody nektarinky praskají a hnijou, 31.7.2010
Mám ten samý problém. Dva roky jsem mněl hezkou úrodu a další dva roky jsou popraskané a hnijou. Nevím co s tím. Asi vykopat. Georg
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika