Příspěvky uživatele - 31.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vodnate pupinky na rukou, 14.8.2012
(Dlouho jsem tu nebyla). Romilo, sametka to není, od té bývám požraná od poloviny srpna, teď už z ní mám strach a pupence se mi po opakovaném vyškrábnutí hojí i rok. Ale tohle je velmi podobné, musím to vyškrábnout, jakoby protrhnout, ale... celý příspěvek >
Vodnate pupinky na rukou, 15.7.2012
Ano, to je ono
Vodnate pupinky na rukou, 10.7.2012
Ano Hanko, stačí je ale pořádně rozškrábnout, nebo protrhnout (šílená akce s nůžtičkami na nehty) a zase vyškrábnout... myslím, že je to ta plíseň
Prečo mi nerastie Cycas?, 23.6.2012
Zakoupeny před pár týdny a mám podezření, že kytky z těch marketů opravdové slunce neviděly
Prečo mi nerastie Cycas?, 23.6.2012
Moc děkuji za reakci. Dne jsem provedla nouzovou akci a kytku i se substrátem v jednom kusu vytáhla z květináče. Sloní noha byla naprosto vyschlá, vrátila jsem ji do květináče a ten opatrně namočila do dešťovky tak, aby voda protekla horem.... celý příspěvek >
Vodnate pupinky na rukou, 22.6.2012
Já mám pocit, že je to jakoby ze špíny..z toho prachu atd. Ty vodnaté pupínky musím jakoby rozškrábat (někdy i nůžkami na nehty), pak se to několik dní hojí. Díky za názor, ta zahrada mi stojí zato
Weigelie, 22.6.2012
Řízky vajgelií zázím v létě nejprve do květináče a na zimu je dám do sklepa. Další léto se uvidí:). Ale je to nezmar
Vodnate pupinky na rukou, 22.6.2012
Po práci na zahradě se mi na rukou dělají vodnaté pupínky, ať už pracuji v prodyšných textilních rukavicích nebo bez. Máte někdo stejný problém a jak ho řešíte? Omlouvám se, pokud jsem OT
Prečo mi nerastie Cycas?, 22.6.2012
Dobrý den, v jakémsi supe hyper marketu jsem zakoupila cyka a sloní nohu. Jsou v umělohmotných květináčích. Zalévám málo, ale i když už zaleju, voda substrátem jen proteče a zalití není vidět ani na povrchu..Zároveň se substrát nějak odchlipuje od... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
Fakt jsem na ty vyšší mocnosti zvědavá, jak ty moje jahody, rajčata, ibišky a jedle, co jim loni touhle dobou umrzly nové nárůsty, ochrání. Obzvlášť ve středu, kdy tady má být v noci mimus čtyři. Ještě, že mám pár rajčat a paprik doma v květináčích
Vymrznutí ozdobnice, 13.5.2012
I mně letos ozdobnice vymrzly a obrůstají u krajů. Dva obrovské, ale vymrzlé trsy jsem vykopala, oddělila ty živí řásti a tak získala mladé rostliny. Vykopání není nijak obtížně, jen ten bal je těžký, ale kořeny nejsou nijak hluboko
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
Benešov u Prahy, mráz v noci žádný, uvidíme co bude dál.. Loni to byla pohroma
Magnolie, schnoucí listy, 11.5.2012
Taky myslím, že pokud byla koupená v nějakém hobbymarketu musí se přizpůsobit novým podmínkám. Jiank já je hnojím kompostem smíchaným s rašelinou, když byly mladé tak i tím zmiňovaným hnojivem na rhodod. O jakou magnolii se jedná?
Slimáci a zima, 4.2.2012
Já taky sadisticky doufám, že jich bude letos míň. A máte pravdu loni v létě jich bylo méně ve srovnání s předešlými zimami. Místní odborníci to předpovídali a měli pravdu
Uklidit balkonovky, když hlásí tak nízké teploty?, 11.10.2011
Fuchsie pořád kvetou a hodně. Mám je ostříhat a uklidit? Pořád se k tomu nemohu odhodlat. Oleandry kvetou taky, ale ty ještě venku vydrží.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika