Příspěvky uživatele - 147.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naložit maso na uzení, 18.12.2010
Vcelku máte recht. Dávno, v mých dětských letech jsme nakládali prase do dřevěného sudu a solili na sucho, 6 neděl. Až ke konci se dával lák. Ten sud stál pod kůlnou v zimě, teplotu jsem tehdy neměřil ale běžně mrzlo. Nepamatuju, že by maso mělo... celý příspěvek >
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 18.12.2010
To tady přece nikdo nevyřeší. Ochutnat po internetu zatím nemůžem. Když se z toho nepo a chutná Vám, tak kde je problém?
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 14.12.2010
Vyhoďte to hned, nekazte si chuť. MV má pravdu, jako vždy, tady nikdo nevyvěští, proč to slizovité kvašení vzniklo. Pokud budete dělat nové zelí, dejte správný poměr soli, dobře rozdusejte, v sudu upěchujte, dodržujte čistotou a dejte kvasit - velmi... celý příspěvek >
Hnojenie liesky, 12.12.2010
K výše uvedené dravé zvěři přidám i strakapouda. Opravdu je lepší si ty oříšky koupit. Vyjímkou je slepičí ohrada u domu, tam se dá jakás takás sklizeň uchránit.
Fréza sněhová Vari SF-55, 5.12.2010
Frézu nemám, ale s tím pojezdem máte asi pravdu. Ten pojezd rychlý je. Když jsem to namítal prodejci, řekl, že to nevadí, kola proklouznou a fréza jede jen tak, jak odebere sníh. Taky řešení, ale moc elegantní mi to nepřipadá. Ale možná to opravdu... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
Mountfield (i ostatní prodejci) prodávají frézy celý rok, v červenci toho moc nenafrézujete. Málokdo vám dovolí zahlodat celej krám fréz do závějí s tím, že pěkně poděkujete za zážitek a odkráčíte na grog. Neřkuli se to prodává tam, kde je sníh... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
Přece se nemůžete divit tomu, že je rozdílý přístup u prodeje mašiny za 500 a za 20 tisíc. Uvažujte reálně.
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
191.214: Zakrytování motorů je všude stejné, rozdíl v sání připouštím, ale nejsem si tím jistý. Nevím jak se konstrukčně řeší "schopnost snášet provoz ve zvířeném sněhu a za mrazů" - možná u strojů typu Rolba a podobných. Ale U Briggse se... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
Je na tazateli, jak se rozhodne. Tomu, že u fréz se používá nějaká specielní konstukce motoru moc něvěřím.
Fréza sněhová Vari SF-55, 4.12.2010
48.207: Jestli sečete prstovou lištou, věřím, že je to problém, hustou trávu moc nezvládá. Dobře nabrousit a seřídit kosu. Má menší prsty a to se projevuje.Se SF zkušenosti nemám, ale nedávno jsem byl u servisníka, trochu upovídaného, měl ji na... celý příspěvek >
Smrky blízko u sebe, 30.11.2010
Nerad s vámi polemizuji, ale máte pravdu jen částečně. Především myslím že termín "lesní stromy" všichni chápou, i když není dostatečně vědecký. Podle mne nemáte pravdu v tom že administrativní a finanční potíže jsou v něčích... celý příspěvek >
Zemina do skleníku po loňském omylu, 28.11.2010
Čerstvý koňský hnůje se používal jako zdroj tepla do pařeniště. Jinak je to verlmi dobré hnojivo, výborný je například jako vyplozený substrát ze žampionárny. Klidně můžete dát půl metru hnoje a na něj 20 cm zeminy, žížaly se postarají o další práci.... celý příspěvek >
Muškát převislý - zazimování, 23.11.2010
Jde to, ale "není to ono". Kvůli nedostatku světla tvoří dlouhé bledé výhony, ty se mohou občas ustřihnout, když to přeženou. Chce to maximum světla.
Kysané zelí, 22.11.2010
Tomu zelí je zcela jistě jedno kdy kvasí.
Smrky blízko u sebe, 20.11.2010
Já jsem porážel asi 15 ti metrový jasan u chalupy, vím co to obnáší. Máte pravdu, není to nic dramatického, ale samo se to taky neudělá. My ale neznáme situaci v místě a nemůžem nějak definitivně rozhodnourt jak to musí být. Jak je psáno v jiných... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika