Příspěvky uživatele - 137.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Snehová fréza benzínová, 28.10.2010
Ahojte. Ešte raz ďakujem za podnety. Všetko som poctivo prešiel, ale mne sa vidí, že sa mi z toho ešte viac zamotala hlava. Našiel som ešte tieto stroje za cenu, ktorá trošku prevyšuje môj limit. Snehová fréza MURRAY 5,5 HP - 787,54 €; Snehová fréza... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 26.10.2010
Ahojte. Ďakujem za podnety a skúsenosti. Viac menej sa dostávam do dilemy (byť alebo nebyť). Mountfield SNO-TEK 22 koštuje cca 737,- € (záruka podľa predajcu 7 rokov),HECHT 9651E cca 619,- € a prípadne HECHT 9562 SE cca 759,- € (záruka... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 25.10.2010
Ahojte. Obraciam sa na vás s prosbou o radu pri výbere snežnej frézy. Jedná sa mi stroj na čistenie snehu z plochy cca 450 – 600m2. Pozemok máme z časti orientovaný na sever, odkiaľ nám stále v zime nafúka väčšie množstvo snehu. Už viem aj to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika