Příspěvky uživatele - 156.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pes v zimě, 5.12.2010
Jak chráníte svého psy v těchto mrazech? Zvlášte ty psy, kteří většinu času tráví doma a vyvenčit se musí.
Moje první úroda melounů, 5.11.2010
To vám blahopřeju! Vypadají pěkně a jsou velké. Jak chutnaly? Ivana
Jahody, 20.10.2010
Jahody nepřikrývám. Červené listy mají taky, nevšímám si toho. Spíš je po vysazení kontroluju jestli neschnou.
Zámková dlažba a plevel, 20.10.2010
Mech na zámkové dlažbě jsem letos kolikrát mechanicky odstraňovala, ale už toho mám plné brýle. Stačí zapršet a zase se to zelená. Jakým postřikem a kdy, v jakém období se toho zbavím? Ivana
Jak správně ořezat stromy - neznáte dobrou učebnici?, 18.10.2010
Nezpochybňuju tady ani náhodou vámi zmíněnou knihu, ani žádnou jinou. Když si chcete zasadit nové stromky, tak se pídíte po tom jak zasadit a jak se dál o ty stromky starat. Ve většině knih je namalovaná krásně tvarovaná korunka a ten názorný řez... celý příspěvek >
Jak správně ořezat stromy - neznáte dobrou učebnici?, 18.10.2010
Jestli ta kniha pomůže. Teoreticky by měla. Jenže pak přijdete ke stromku, který chcete řezat a on vůbec nevypadá jako ten ukázkový z knížky. Pak můžete zírat jako my. Prý si máme vybrat krásné stromky z ovocné školky. Hmm... Postavím se do fronty,... celý příspěvek >
Pařezy, 15.10.2010
Možná to nebude rada přímo pro vás, ale pro někoho jiného, kdo se chce skoro bezpracně zbavit starého stromu a tím i toho pařezu po něm. Před lety jsme káceli stromy napadené šarkou. Manžel dva ořezal a pařezy pracně vykopával. Nadřel se jako kůň.... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 14.10.2010
Dnešní mráz spálil kany a jiřiny, tak jsem je seřízla a půjdou do sklepa. Obojí se tak rozrostly, že budu rozdávat... teda jestli se najde v mém okolí někdo, kdo to bude chtít. Dneska je to samá konifera, mulč a kamínky a sklízet hlízy do sklepa se... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 14.10.2010
Já to asi špatně napsala. Dojezd je v pořádku. Vedení skluzavky je nad nějakým tarasem. Kdyby dítě padalo, tak může spadnout na ten taras. Může se zvrtnout, nebo blbě nahnout a když přepadne přes okraj, tak spadne kam? Na dětských hřištích... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 14.10.2010
Vaše zahrada je krásná. Museli jste si fest máknout. Strašně se mě líbí ta suchá zídka a kameny v trávníku. Jenom se mě nezdá ta skluzavka pro děti... Pod ní je určitě beton. Ivana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika