Příspěvky uživatele - 39.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak nejlépe otrhat rakytník?, 17.10.2010
Bobulky odstřihuji nůžkami, umeju, a drtím s přídavkem cukru, kterého dávám až do nasyceného stavu s mírným přebytkem. Odstřihávané bobulky tak nepraskají a jsou schopné omytí bez velkých ztrát. Ale vaničku jsem jich nikdy neměl. Výsledný skvělý... celý příspěvek >
Půda z lesa na zahrádku, 17.10.2010
Také bych se bál - hajnýho.
Bezinkové víno, 17.10.2010
Bezinky se musí při zpracování na víno krátce povařit. Tím se rozloží pro konzum škodlivé jedovaté látky. Povařením se z bobulí krásně uvolní šťáva. Pak už stačí vzniklý produkt jen přecedit, vychladit, přidat kvasinky...
Zazimování čerpadla, 16.10.2010
Vyleju vodu z odpojeného litinového odstředivého čerpadla a naleju nemrznoucí směs. Dříve jsem roztáčel nasucho zimované čerpadlo hasákem, ale tím rozety a jejich pera trpěly. Někdy jsem musel do hasáku pro uvolnění rozet tlouci paličkou. Zavodněním... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika