Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s levanduli?, 31.5.2012
Ano, taky jsem všude četla, že levandule špatně obráží ze starého dřeva... ale moje zkušenost je zcela odlišná! I když jsem byla nucená ji oflákat na 5cm - krásně obrazila Po odkvětu ji ostříhejte na 10 cm a z ostříhaných větviček si nadělejte... celý příspěvek >
Poradíte název rostliny?, 27.5.2012
Ano, Dracaena deremensis 'Warneckei'
Lucky bamboo v zimě venku?, 24.5.2012
Promiňte mi to výrazivo, ale vůbec nechápu, jak Vás taková blbina může napadnout? - přezimovat pokojovku venku...Většina těchto rostlin má napsáno, že teplota by neměla klesnout pod 16st. Letnit venku ji jistě můžete, ale pokud ji nechcete... celý příspěvek >
Jak teď vypadají vaše Kleopatřiny jehly - Kniphophie?, 22.5.2012
Není je to liliochvostec (Eremurus) ale dobrý Mně teďka v pátek květy zmzly a upadly jim hlavičky
Potreboval by som poradit ohladom pstruhov duhovych, 22.5.2012
Odborník rozhodně nejsem, ale myslím, že i když to budete mít prcky - máte totálně přerybněno 350ks je šílené množství... Já mám jezero dvakrát takové a pstruhů cca 40cm tam mám pod 50ks. Jak chladíte vodu?
Co je to za skvost?, 22.5.2012
No vidíte, já zase ne pana doktora, kterého nesmírně obdivuju, potkat osobně, možnost nemělaMedulu ano, ta u nás roste, ale myslím, že tady to většina lidí ani neví, neb je to vůbec nezajímáAle stejně jako tazatelka jsem i já, z ní byla poprvé... celý příspěvek >
Šípková růže - žluté květy, 21.5.2012
Myslím, že máte pravdu, taky jsem si ji teďka našla a štve mně, že ji nemám Nádherná, vzrůstná, jdu pátrat, kde ji seženu. Pimpinefolie mám jenom bílé, asi 150cm vysoké.
Co je to za skvost?, 21.5.2012
U nás, na východní Moravě, se tomu říká,,medula" a je to příbuzný hluchavek - Medovník meduňkolistý (Melittis melissophyllum)
Jak teď vypadají vaše Kleopatřiny jehly - Kniphophie?, 21.5.2012
Dopadla jsem stejně jako Vy Jelikož to ovšem není poprvé, nějak moc mne to neštve, akorát už nejspíš končím s jejich pěstováním... Už párkrát mi vyrostlo několik semenáčků, které jsem na jiném stanovišti, vypiplala do kvetoucích rostlin a další... celý příspěvek >
Letošní jaro - vyhlídky, 18.5.2012
No, tak milý Ondro... my teda jsme v pr... Všechno zmrzlo: brambory, kukuřice - černé, plody na stromech - třešně, ryngle, jablka, švestky - zmrzlé. 3/4 zahrady: stromy, keře, květiny - zmrzlé-černé... Manžel byl na mrtvici, já na kytkách sečtu... celý příspěvek >
Barevné listnáče, 17.5.2012
Tak žlutolistých javorů je taky plno, pak ještě žlutý dřišťál, který sice mám, ale nevzpomenu si, jak se jmenuje - jen bych chtěla podotknout, že většina žlutolistých září na jaře, pak ale přechází spíše do světlezelena. Pak máte možnost... celý příspěvek >
Akát huňatý - Robinia hispida, 15.5.2012 Obsahuje fotku
Já mám tedy tento strom: Robinia x slavinii (Robinia x margaretta) "CASQUE ROUGE" a je bez problémů, roste prakticky v šutru, škůdci netrpí. Jediný problém, že je na vichru a vylomila se mi velká větev. Ruje... ani nemluvte z 12 ks jsem musela 3... celý příspěvek >
Vlčí bob, 15.5.2012
Já mám na pozemku taky těžkou půdu, spíše kyselou a podle toho, že se mi tu vlčí bob sám vysemeňuje - mu to asi svědčí... Zkoušela jsem si to i najít, ale našla jsem dvě opačné rady: v jedné knize psali kyselou, ve druhé zásaditou
Ruj, 15.5.2012
Ne, myslím, že se dělit nedá, je to keř a neodnožuje - to co vám raší, je pravděpodobě od jednoho kořene. Ostatně, to poznáte po vykopání
Kobercově se rozrůstající plevel, 15.5.2012
Já, jelikož vlastním pozemek na bývalém zanedbaném poli, částečně skládce, bojuju stále s plevelema všeho druhu - tento zvonek nevyjímaje Pokud to máte v trávě (/když píšete, že nechcete zničit travinu) není nic jednoduššího, než použít... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika