Příspěvky uživatele - 141.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřikovač Solo, 13.8.2008
Prosím, mohl by mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi postřikovači 473P a 473D, protože podle parametrů jsou oba typy stejné ale cena se liší o několik stovek, nerada bych kvůli pár ušetřeným stovkám koupila nějaký   nekvalitní... celý příspěvek >
Postřik proti strupovitosti, 11.8.2008
Letos jsem nemohla postříkat jabloně proti strupovitosti a proto jsou většinou dost napadeny.Mám proto dotaz jestli je možné je na podzim postříkat, nějakým přípravkem, preventivně.Jarka
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 3.8.2008 Obsahuje fotku
Taky něco málo ukážu.Jarka
Puklice na Orchidejích, 2.8.2008
Puklice mám na kapradí a na sleziníku a to je ten problém, na těchto kytkách je potírání roztokem nepostačující, protože se všade nedostanete a protože sleziník má listy skoro metr dlouhé tak je s ním i špatná manipulace ale přečetla jsem... celý příspěvek >
neznámý červ, 1.8.2008
Při přehazování kompostu napodzim nacházím tyto červy nebo jsou to nějaké larvy, jak píšete každý rok, většinou je nechávám na povrchu tak je asi něco sežere ale také by mě to zajímalo co to je, protože mám v kompostu pravidelně slepýše a ti to... celý příspěvek >
Zasychání magnolie, 1.7.2008
Magnolie chce dost zalévat.Jarka
Rododendron - napaden jakousi nemocí - co dělat?, 1.7.2008
Vypadá to jako popálené od slunce.Jarka
čerpadlo do sudu, 30.6.2008
Mám koupené čerpadlo od Gardeny, je to na baterii a jsem s ním spokojena, normálně se s ním zalévá postřikovačem, na zalévání to bohatě stačí, vřele doporučuji.Jarka 
Jak jste na tom se rzí hrušňovou?, 15.6.2008
zrovna dnes jsem se dívala na ten můj stromek a bohužel jsem na listech uviděla oranžové flíčky, zatím jen malé ale rez je tady a to jsem stříkala již několikrát Baykorem, doufám,že počasí pomůže aby se moc rychle nerozšířila, potvora jedna.Jarka
protrhávání plodů, 3.6.2008
Mám dotaz, kdy protrhávat plody, říká se po červnovém propadu a to znamená na začátku nebo až ke konci?Dík za radu Jarka
Růže a půdokryvné rostliny, 28.5.2008
Pod růžemi mám nasázený vytrvalý karafiát a také nízkou chryzantému, která se rozrůstá ale okolo růží je stejně potřeba ponechat místo aby se mohly okopávat a tak to řeším dosazováním letniček.Jarka
Konvalinka a skalka, 16.5.2008
Před konvalinkou do skalky varuji, bohužel jsem ji nechala rozrůst a nyní se jí nemohu zbavit, proroste i pod kameny a některé kytky dokáže úplně zlikvidovat, jediná možnost by byla ta, že jí dát do většího květináče a ten zapustit do země.Po... celý příspěvek >
Mulč - tráva kolem stromů, 15.5.2008
Posekaná tráva se musí nechat ale částečně uschnou jinak by zahnívala, já sázím pod stromky lichořeřišnici a svůj účel to taky splní, zastíní kořeny a přitahuje mšice a nejdou tak na stromek a ještě to pěkně vypadá.Jarka
rododendron - hnědnoucí listy, 15.5.2008
Myslím, že by chtěl asi přesadit a pohnojit, jestliže je zasazený jen do květináče tak má daleko horší podmínky pro růst co se týče v zimě i přes léto.Kořeny se rychleji vysuší a jak je známo tyto rostliny mají raději vlhkou půdu.Jarka 
Trvalka do stínu, 7.5.2008
Begonie mají rády vlhčí půdu ale ne přemokřenou to by mohly uhnívat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika