Příspěvky uživatele - 213.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 27.9.2007
Tím "zvrhla" jsem myslela, že nabrala trošku jiný směr, než měl tazatel asi původně v plánu. Místo tipů na sekačku se řeší hnojení...
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 26.9.2007
Tak mi přijde, že se celá diskuze poněkud "zvrhla" jinam...) Přidám naši praktickou zkušenost. Máme chatu na pozemku, přes který teče potůček, dost stromů, takže převážně polostín a vlhčeji. Sekáme podle toho jak roste, někdy 1x týdně, někdy 1x... celý příspěvek >
Jaká teplota ve skleníku? Čím stínit?, 18.6.2007
Velmi dobře mi posloužila bílá netkaná textilie. Nastříhala jsem ji podle rozměrů oken a "připevnila" magnety ke kostře skleníku. Při oblačném počasí lze lehce odstínit. Stínila jsem pouze z kraje jara, než si rostliny zvykly z bytu na denní přímé... celý příspěvek >
Kdo mi to okusuje listy a poupata?, 12.6.2007
Těžko říct, já mám taky vyžrané listy u keřů, ze kterých máme odstínění a to asi není od slimáka, spíš od nějakých housenek, ale žádné jsem neobjevila, tak se mi to nechce hned stříkat nějakou chemií. Zvláštní je, že bezu, co je vedle se ani netknou,... celý příspěvek >
Kdo mi to okusuje listy a poupata?, 11.6.2007
Taky jsem nenašla ani jednoho vetřelce a pátrala jsem, kdo mi ožírá macešky, hosty, kukuřici,... nevěřila jsem, že slimák, protože jsem žádného neviděla. Pak jsem nasypala modré granulky (Ferramol) a ejhle... najednou jsem jednoho seschlého našla.
Jake ostruziny na zahradu, 4.6.2007
Jaké ostružiny na zahradu? Žádné!  :-))) Ale je to jenom moje zkušenost. S rozmnožováním ostružin problém opravdu není. Zasadí se totiž jeden křak a do několika let Vám rostou všude. Nebo tedy nám... Chceme je teď vymítit, ale furt jenom... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - cererit, 2.5.2007
myslím, že kanadská borůvka potřebuje kyselé prostředí, takže přihnojovala bych hnojivem určeným na borůvky nebo rašelinou (já občas přihnojím tím samým, co mám na rododendrony - vyžadují podobné podmínky) s mladými rostlinkami bohužel nemám... celý příspěvek >
Co do vlhka a stínu?, 18.4.2007
Také bych doporučovala Hosty (Bohyšky) - jsou krásné. Mně ve stínu roste i kvete tzv. boží oko.
Denivky, 16.2.2007
Ony ale už i ty venkovní raší... Mně už na konci ledna začala obrážet výhony. Holt je teplo.  Jen doufám, že nepřijdou mrazy a všechno nepomrzne. Taky bych tu sazenici dala asi do květináče a až bude pravděpodobnost, že ty mrazy už nepřijdou,... celý příspěvek >
stříhání thůjí, 16.2.2007
Také mi přijde, že je poslední dobou až moc "přetůjováno". Máme tůje na zahradě, avšak zasazené někdy v 60.letech, takže jsou to už několikametroví obři. Jelikož i sousedi mají tůje musím podotknout, že je díky nim v této oblesti... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika