Příspěvky uživatele - 25.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 17.8.2011
Dakujem za urcenie. To ma velmi tesi, takze sa zdrzim akychkolvek postrekov, nech sa larvy vyliahnu a uziju si voskove hody. Inac tie ich larvy su riadne drave, pri oberani malin sa mi jedna zahryzla do ruky. Nic tragicke, len to jemne stiplo, ale... celý příspěvek >
Huba na novom trávniku, 20.7.2011
Tiez mam huby na travniku, aj sused ich ma. Rozdiel je v tom, ze on ich zbiera a ja nie, mne nevadia, prave naopak, je to spestrenie tej sterilne zelenej plochy. Preco ich vlastne chcete vynicit? Cim vam prekazaju? Juraj
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 10.5.2011
O padli som este nepocul, ale na vas podnet som si to precital na internete. Pisu, ze sa prejavuje bielym povlakom, ale nic take som si na listoch ani konaroch nevsimol. Skusim pozriet strom este raz. Dakujem, Juraj
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 10.5.2011
Pozriem korene a zameriam sa znova na listy. Tu pavucinku som si vsimol, ale je len na niektorych miestach, rozhodne nie vsade. Tie skrutene listy som skusal otvorit a poriadne prezriet, ale nic podozrive tam nebolo. Dakujem za tip, skusim pohaldat... celý příspěvek >
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 10.5.2011
Dakujem za tip. Diery od hrabosov som nikde nenasiel. Ped troma rokmi mi celkom slusne rozvrtali travnik, ale uz dva roky u mna neboli. Ak by to boli okusane korene, aky mam zvolit dalsi postup? Nechat a cakat kym sa korene znova rozvinu, alebo... celý příspěvek >
Smrková terasa, 8.4.2011
My mame agat 2x9cm a podkladove tramy su kazdych 50cm. Jedna nevyhoda smreku, je ze je makky, tak si dajte zalezat na vybere zahradneho nabytku aby vam stolicky neposkodzovali povrch. Ak sa da, skuste zohnat smrekovec namiesto smreku (myslim ze po... celý příspěvek >
Tlak pro závlahu, 24.9.2010
Len by som poopravil, ze hlbka ponorenia cerpadla nema ziadny vplyv na jeho vytlak - teda ak ho neponorite pod jeho konstrukcny limit a nenatecie do motora voda alebo ho nedate moc hlboko a nenasaje kal a piesok :) Rozhodujuca je vzdialenost od... celý příspěvek >
Potrebujete nieco opravit?, 8.9.2010
Pozrel som si vcera asi 9 testov na i-teste. Vsetky testy, ktore som pozeral boli v kategorii - zahradna alebo lesnicka technika (pily, krovinorezy, kosacky, vertikutatory,...) a vsimol som si ze: 1. v kazdom teste je zastupeny nejaky produkt od... celý příspěvek >
Zkušenosti z časopisu bakker, 25.8.2010
Nie som ziadny odbornik. Bakker nepoznam. Ale minuly rok som vyberal do zahrady jablone. Rozhodol som sa pre podpnik MM106 - nevadi mu trava pod stromom, mal by celkom dost zarodit (vraj az do 80kg jablk), nie je vysoky a nepotrebuje oporu pre... celý příspěvek >
Plíseň v novém trávníku, 4.8.2010
Zda sa, ze ste to prehnali so zavlahou. Podobna plesen sa vyskytuje na jar po roztopeni snehu, kedy je trava dlhodobo vlhka a vytvoria sa dobre podmienky na rast plesni. Tak ako vam bolo odporucane, polievajte iba raz denne. cez den trava obschne a... celý příspěvek >
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
10-12 ATM by hrubostenna plasotva mohla vydrzat, ale ako sa bude spravat v tahu, ked bude hore upevnena a dole bude visiet 80m materialu + 20 alebo aj viack KG cerpadlo. Mozno by ste mali zvazit kokove trubky, alebo vymysliet sposob ako ukotvit ruru... celý příspěvek >
Poraďte el. strunovou sekačku, kterou nespálím, 24.5.2010
Odporucam Dolmar ET-100C. Tu som pisal svoje skusenosti. Tato kosacka ma normalne chladiace otvory a vobec sa nemusite bat, ze by ste ju nejak prehriali. V sobotu som s nou kosil 45 minut na kabli minimalne 50m dlhom (ale 2.5mm prierez) a vobec sa... celý příspěvek >
Jablko s červenou dužinou, 10.5.2010
Drzim palce aby sa darilo aj dalej. Celkom ma to zaujalo. Mali ste moznost ho aj ochutnat? Aku ma odolnost voci mucnatke a chrastavitosti? (pytam sa preto, lebo kvoli detom sa snazim striekat co najmenej) Juraj
Hryzec polní / vodní, 10.12.2009 Obsahuje fotku
Podla mna ten plot je dobry napad, ale treba tu nadzemnu cast spravit tak, by po nej nevyliezli. Napriklad na nu z vonkajsej strany pripevnit igelita, alebo nieco ine hladke, klzke. Pripadne spravit na vrchu previs z plastu. Prave mi napadla aj vodna... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika