Příspěvky uživatele - 33.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypěstovat lilie? Krok po kroku, 23.10.2008
Jednotlivé druhy lilí pocházejí z Evropy, Asie a Ameriky. Jsou to vytrvalé rosltiny s podzemní šupinatou cibulí, ze které vyrůstá stonek s jednoletými kořeny. Kromě toho má lilie i kořeny vytrvalé. U některých druhů se tvoří pacibulky,. Dělí se na... celý příspěvek >
severně orientovaná skalka - neskalka, 23.10.2008 Obsahuje fotku
S tím kačírkem a křemeny bych zacházela opatrně. Pokud Vám tam svítí sluníčko, může se stát, že se rostliny buďto popálí nebo zapaří. Samozžejmě záleží na slunečním svitu, kolik hodin a v jakou dobu. Spíše bych volila kameny, které zadržují vláhu po... celý příspěvek >
Skalka v korytku, 23.10.2008 Obsahuje fotku
Skalničky mají oproti klasickým trvalkám velkou výhodu. Nemají tak veliký kořenový systém, tudíž jim stačí skutečně málo k tomu, aby zdárně rostly a kvetly. Proto jsou vhodné pro pěstování v nádobách, třeba jen pár centimetrů velkých. Nádoba : Pro... celý příspěvek >
Co do suché zídky na severní stranu?, 23.10.2008
Souhlasím s názorem který zde padl výše. Pokud ta zídka není lepená maltou, tak se ve spárách vlhko drží. Existují rozchodníky, které mají rády kyselejší prostředí a polostín. Další jsou kapadiny, snáší i sušší prostředí. Chce to zkoušet. Občas... celý příspěvek >
liliochvostec, 22.10.2008
Vyžadují slunečnou polohu, půdu bohatou na živiny. Stanoviště musí být dobře drenážované, neboť rostliny při vyšší vlhkosti hynou, proto je vhodné rostliny po zatažení vyjmout, uložit do suché rašeliny a v září opět vysadit do zahrady. (není... celý příspěvek >
Co je to za skalničku?, 22.10.2008 Obsahuje fotku
No podle té fotky bo ty mohla být Euphorbia myrsinites. Fotka je dost nevypovídající a připadá mi, že rostlina je poněkud ve stínu a je vytáhlá. Chtěl by to fotku z blízka na vrchol stonku. POkud má žluté květy a jsou to listeny s takovými drobnými... celý příspěvek >
netřesk na kmínku, 21.10.2008
Také by to mohla být echverie. Mám jich takových ve své sbírce několik.
Skalka v korytku, 20.10.2008
No rozhodně bych tam nedávala kvalitní substrát koupeny v obchodě.
Množení rozchodníku v perlitu, 20.10.2008
Proč v perlitu? Vždyť rozchodníky velmi dobře koření v podstatě kdekoli. Já mám zkušenost a pařeništěm s 10 cm vrstvou písku. A věřte, že rozchodníkům se věnuji se zvýšenou pozorností. petrli
Vaše zkušenosti - kdy kupovat a sázet trvalky, skalničky atd, 20.10.2008
Souhlasím, dnes lze rostliny sázet kdykoliv když nemrzne, nebo nejsou přílišná suchá vědra. neosuhlasím se zásilkovým obchodem. Já sama každý rok nabízím rostliny na zásilku a třeba takové Pleione formosana jsem nabízela za 45 Kč. Tak tedy sorry, ale... celý příspěvek >
Skalka na balkoně - jih, 20.10.2008
Dobrý den. Rostlin pro vaši miniaturná skalku je hodně. Rozchodníky, netřesky, různé kobercovky, dianthusy, v podstatě všechny rosltiny, které mají rády sluníčko. Jen si raději kupte někte v zahradnictví nebo na trhu. Markety nejsou to pravé.... celý příspěvek >
Osázení vany, 20.10.2008
Hezký den. tak s osázením vany jsem se ještě nesetkala. Já mám doma osázeny steré škopky a plechové konvičky, které jsme našli na půdě. V první řadě to chce navrtat do dna díry pro odtok vody. Pak do jedné třetiny naskládat na dno su´t, nebo... celý příspěvek >
rybíz a angrešt, 22.9.2008
Chtěla bych se zeptat kdy mám ostříhat rybízy a angrešty zda v tuto dobu nebo až na jaře, Děkuji všem co mi poradí
Co vlastně pěstuji?, 21.9.2008
Je to Kalanchoe blosfeldiana, ale j epěstoávna ve stínu. POtřebuje přímé slune a létě rozhondě ven, na zahradu, balkon nebo vytrčit na okení parapet.
Skalka mezi dva jehličnany, 21.9.2008
No co třeba podléšky, konvalinky, něktré rozchodníky, jsou i takové co mají rády stín a jehličí. ocůny, stínomilné lomikameny co mají mechovitý růst. Je toho dost co by se dalo zasadit. Chce to jen úpravu půdy.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika