Příspěvky uživatele - 115.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánové slupky, 7.5.2011
Asi s Vámi nemá cenu diskutovat :-((, velikost molekul chemického přípravku umožňuje prostupnost slupkou, ale to je pro ferdu mravence asi příliš složité :-). Vstupují tam další faktory na buněčné úrovni, které se mi opravdu... celý příspěvek >
Banánové slupky, 7.5.2011
Nevím čím a jak moc jsou banány stříkány, já bych je do kompostu nedala (pesticidy atd se rozhodně za 1 rok nerozloží...). Ani výluh bych nepoužila na nic co je určeno ke konzumaci. Máme, ale výbornou zkušenost s výluhem na zalévámí... celý příspěvek >
Slimáci, 5.9.2010
babička má komposty2 jeden uzavřený a 2otevřený a jelykož májí ještě teď kadibudku místo záchodu tak do toho nejvíce otevřeného kompostu ho vymedují nevoní co ale je to přírodní když chodím večer s babičkou tak kolem půl10 tak jdeme i na komposty a... celý příspěvek >
Slimáci, 5.9.2010
dobrý den moje babička je sbírá okolo 10h večer a pak sice nerada, je posype solí a je to velmi účinné jednou jich nasbírala na dvouch místech118 (na kompostech)všechny je vysbírala do takové misky (když si koupíte rakvičky a sníte je tak... celý příspěvek >
OM 755 Master, 10.6.2010
Pane Kamile, s těmi křoviňáky asi takto. Pracoval jsem s křoviňákem OM objem motoru cca 25 ccm a potom se Stilem objem motoru cca 40 ccm. Pracoval jsem pouze se strunami, ne se sekacími hvězdicemi nebo vrtulemi nebo jak se to jmenuje. S tím lehčím OK... celý příspěvek >
Mačeta vs. sekyrka, 22.2.2010
já jsem ten příspěvek asi blbě zadal, ty 4 cm to bych věřil ale 10 cm buk, to ne, to patřilo tomu diskutujícímu nahoře, takže nedorozumění...
Mačeta vs. sekyrka, 21.2.2010
pane, jestli máte Tramontinu která se zde běžně prodává - cena cca 300 Kč -  a ne nějakou jinou, těžší, tak prášíte... Ta normální Tramontina je vhodná tak na vzrostly kopřivy, maximálně rákos na břehu rybníka. Já mám několik mačet,... celý příspěvek >
Kosa, 4.2.2010
pane, to co jste napsal se velice hezky čte, spisovatel jste dobrej, teoretik taky,  ale asi jenom a pouze teoretik, já používám 50 cm dlouhy kosy made in USSR, jsou tvrdy, jsou dobry, dobře se s nimi pracuje, dobře se s nimi vysíká. To, jak... celý příspěvek >
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 29.1.2010
krásné fotky, super
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika