Příspěvky uživatele - 25.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrocentrála, 21.8.2011
O jaký částce píšete? když se na občasné používání nevyplatí dle vás?
Elektrocentrála, 20.8.2011
Dobrý den chtěl bych se zeptat, u dieselových centrál tj. nejlevnějších, spotřeba paliva záleží na odběru energie že trvalý výkon 5KW, maximální 5,5KW? je spotřeba paliva okolo 1-2,5 litrů při odběru 50-500W spotřeba je 0,25 L to vychází na... celý příspěvek >
Korela křičí, 7.5.2011
dobrý den mam doma korelu už asi 8 let a poslední 2 mesíce když se drbe tak u toho hrozně křičí a nařiká.Vůbec nevím proč a chtel bych ji nejak pomoct ale nevím jak.Nemáte nekdo podobný problem nebo tušení proč to delá?Moc vás prosim o nejaké rady a... celý příspěvek >
Vysoká spotřeba struny pomoc, 20.9.2010
Dobrý den děkuji všem za veškeré reakce pokusím se odpovědět v 1příspěvku všem. Jedná se o stroj ABG přesné označení nevím cena cca 6-7tis. Kupoval jsem 2,7 také úbytek, potom 3mm taky hrůza chtěl bych 3,3průměr ano máte pravdu to už chce silný... celý příspěvek >
Vysoká spotřeba struny pomoc, 20.9.2010
Dobrý den Prosím jakou používáte strunu na větší trávu (nebo na houževnatou) furt mně praská o po namočení struny do vody, spotřeba skoro 1metr čtverečný na metr struny (obráceně). Průměr 3mm Jak na tom jste vy jaké používáte?a máte spotřebu?Zdá... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
Problémi mají lidi co nakupují nejlevnější čínu z lidl... potom chodí do servisů a prosí aby jim to někdo spravil, protože nevědí co s tim. Kdo chce profesionální značku koupí si kvalitu, né kvantitu z lídlu. Ten co uřízne pár větví tomu vydrží... celý příspěvek >
Chemie, 24.8.2010
Dobrý den Miloš Vysloužil (6451) - xxx.xxx.65.50 (?), 24.8.2010 9:52 Já nepotřebuji zde psát citáty a básně, komu to vadí nemusí to číst. (mezinárodní koncerty jsou chemické továrny - chemičky) (blok pro ježci v mozku, který si zapamatuje... celý příspěvek >
Chemie, 24.8.2010
Ano máte pravdu, řeklo mně to mnoho a mnoho lidí co mají rozum, sousedi tyhle chemikálie taky používají no, ježci a jiné zvížata tu nejsou, vloni jich bylo 15 včetně malých co jsem chránil před psem, aby je nezakousl, a pak vydíte jak někdo tráví... celý příspěvek >
Slimáci, 24.8.2010
Dobrý den Vždy když je meloun dojeden a nese se k slepicům slepice vyklobou vše co jde zbytek zůstane a naprší na něj nebo je v něm voda, vleze do něj mraky slimáků které se usmrtí, mnohokrát více než chemikáliema ale po pivě jdou! a stojí to... celý příspěvek >
Chemie, 24.8.2010
Dobrý den Jen to pěkně do půdy cpete ty chemikálie, včetně soli, největší svinstvo (Vanish) v půdě se rozkládá až 5let.To budou za chvíly chutná zelenina, nebo ze studně voda... Žádný tyto chemikálie se nepoužívají ani v mohutném zemědělství... celý příspěvek >
Vari Líza 60 - kdo má bubnovou sekačku, 22.8.2010
Dobrý den Já potřebuji to nejlevnější pod. 19tis.,ale zase žádnou čínu vari golf a jiné z marketu makr* a jiných kde jsou modely speciálně vyráběny pro markety.Reklamace mají dost vysoké. Plocha je to 5 000metrů čtverečných síct 3do roka, tam... celý příspěvek >
Vari Líza 60 - kdo má bubnovou sekačku, 22.8.2010
Opravdu zde nikdo nemá totu sekačku? M.
Vari Líza 60 - kdo má bubnovou sekačku, 19.8.2010
Dobrý den Přemýšlím o téhle sekačce, co šlechtí tak je vari předpokládám že krom motoru vše je vyrobeno v čr, motor honda potřebuji něco na vysokou trávu, s křovinořezy to už není únosné síct velké plochy, třraktor už vůbec, lištová sekačka-vari... celý příspěvek >
Pařezy - jak je zlikvidovat a pochutnat si, 19.8.2010
Dobrý den Slabší pařez vytáhněte autem, při obkopání a rozsekání a pomožení s 2-3lidma.Bez problému samořzejmně starším nebo styrým autem s dobrou spojkou a citlivou nohou. Velký pařez ořech - jablon co koliv vytáhněte z bagrem klidně... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 18.8.2010
Dobrý večer  Velmi děkuji uživateli host - xxx.xxx.151.3 (?), 16.7.2010 11:16 a chemickému alí  Víte v některých generacích, jde nebo z neznalosti zabijí žábu, hada, ježka, slepýše pak si k tomu vychovají svoje děti, které pak všude... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika