Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez na max. 100m^2 co nejlevněji, 17.6.2010
Pánové kdybych byl prodejcem křovińáku nějaké značky je jedno jaké či stihl, husqvarna nebo dolmar v ceně okolo 10 000 a sr.l by se mi do toho nějaký hecht s cenou kolem 3500 kč, tak bych se ho taky snažil zlikvidovat, neboť je to celkem slušná cena... celý příspěvek >
Stihl FS 130 nebo Husqvarna 235 R, 15.6.2010
Jen předám převzatý článek z jiného fora, neručím za pravdivost----Ja jsem si poridil loni stroj marunaka s motorem kawasaki, taky jede dobre, ale je evidentne slabsi nez ten oleo-mac prestoze papirove by mel mit vykon shodny. Ten pouzivam na sekani... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 12.6.2010
Máte pravdu ať jsme češi maďaři či turci furt jsme stejně blbí ale nějak jsem to tu nakousl dnes umí udělat i stejně kvalitní olej číňan a proto bych se nedivil kdyby ho stihl odebíral s tama neboť dnes se vyrabí kdeco kdekoliv a stejné kvality ale... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 12.6.2010
Firma castrol píše že vyrábí olej přesně podle receptury stihl a že ho dodává jen firmě stihl, jestli jste si tohle nedokázal vydedukovat tak jste maďar, ale pořád mi vychází že pro stihl vyrábí olej castrol.
Křovinořez Hecht 143, 12.6.2010
Jenom jestli milý pane, ale ono je to dnes celkem jedno už takový číňan dokáže vyrobit lepší olej než rafinerky u nás, bohudík dnes se všechno mění rychlostí blesku podle toho kdo je levnější, třeba všichni sečem a řežem na ole chuo ce jiang a ani o... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 143, 12.6.2010
Jestli firma pod hlavičkou firmy castrol píše že firmě stihl dodává olej výhradně podle receptury stihl, tak je snad jasné že jim dodává to co si přejí a stihl si to může přejmenovat třeba na superman stihl olej.
Struna na křovinořez, 12.6.2010
Zkuste namotat ocelové lanko na koncích zaletované proti třepení, taky slušný nářez.
Křovinořez Hecht 143, 12.6.2010
Ono stačí jen to barvivo aby se odlišil ale už to není olej castrol ale exkluzivní olej stihl, pozor na to!
Křovinořez Hecht 143, 12.6.2010
Nevím jak to mám pochopit ale to co jsem vyčetl já tak mi připadá že olej stihl je olej castrol ale s nějakou příměsí aby to nebyl obyčejný olej castrol, protože stihl musí být vždy něco extra.
Křovinořez Hecht 143, 12.6.2010
Pane tak je to castrol nebo není vždyť jste garantoval že to castrol rozhodně není, nebo špatně čtu?
Oleo-mac není na prd, 9.6.2010
Jestli ten váš stihl není schopen zvládnout to co ten zhazovaný křoviňák od bédi a sečete to nadvakrát tak ho vyhoďte, protože om -740 to zvládá na jeden zátah už 7 let a bez poruchy.Stihl má dobré pily ale v křoviňácích asi zaspal což mi potvrdil i... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 7.6.2010
Vy srandisti, v husté trávě čtyřzubý kotouč, v řidší struna bohužel už nevím jaké značky ale žlutá a čtyřhranná, dnes mi došla musím koupit novou, jakou by jste mi doporučili.Většinou jsem to kupoval v bau takže asi china i ta barva by odpovídala.
Oleo-mac není na prd, 7.6.2010
Radku L teď nevím jestli si děláš srandu nebo to myslíš vážně zadej si do rámečku vlevo oleo -mac je na prd a nepůjdeš dnes spát protože to nestihneš dočíst do rána.Ale já si myslím že spoustu těchto závad si zaviní amatéři sami a pak si tu rádi... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 7.6.2010
Chci jen vyvrátit mýtus že všechno co je oleo mac je na prd. Dnes jsem maca opět vytáhl na posečení zahrady tráva asi 170cm i dost hustá, konečně je čas to poséct a sekl jsem asi 3 hodiny s přestávkami jen na dolítí paliva a občerstvení pivo zubr 10%... celý příspěvek >
Honda, Stihl nebo Husqvarna?, 28.5.2010
Podle všech indicií to vypadá že i se stihlem i husqvarnou se dá kosit trává, teď už záleží fakt která značka má pro vás lepší zvuk, někomu to dělá fakt problém a raději volí méně zvučné značky, které tak netrhají uši a peněženku.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika