Příspěvky uživatele - 118.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opět olej pro 2T, 5.2.2010
Já používám do křovinňáku OM jejich olej, om-prosint, ředím 1:45 zatím jsem s ním žádný problém neměl, do pily Dolmar používám taky olej dolmar, ředím taky 1:45 a v poho.Čili dá se říct že skoro podle návodu -možná kapku víc oleje.Nevidím problém v... celý příspěvek >
Sekačka z OBI, 29.1.2010
Dnes je trend že čím je sekačka větší tím je lepší, ale nechci mluvit za ženy ale spousta když uvidí sekačku velikou jako kráva se spoustou hejblátek tak radši přenechá sekání manželovi a stydí se za to vůbec postavit, raději by možná menší lépe... celý příspěvek >
Sekačka z OBI, 29.1.2010
Ikdyž je to slohová práce na jedničku, dalo by se ještě posuzovat podle skladovatelnosti, výškového nastavení držadel, jednoduchosti startování spotřeby- emisí, hmotnosti atd -je to prostě věda.Pro ženy je důležitá barva a jednoduchost obsluhy... celý příspěvek >
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 29.1.2010
Já jsem přišel k sekačce z mountfieldu tak že když jsem si prohlížel sekačky v této firmě, tak za mnou přišel starší pán že si tu koupil asi před půl rokem sekačku bez pojezdu a že by mi ji prodal a koupil by si z pojezdem, nabídl mi slevu 1000kč a... celý příspěvek >
Pistni krouzek, 23.1.2010
Přečtěte si ještě něco zajímavého a pak nám o tom poreferujte díky, já si nepotřebuji číst nic o stihlu i když ho beru jako kvalitu, ale zatím netvrdím že není nic lepšího na světě.A že kulový motror na něčem ztroskotal to se nedivím jinak by nás... celý příspěvek >
Pistni krouzek, 23.1.2010
Radku, já se nezastávám oleo -macu ale je to jen to co jsem vyčetl , tak jako vy, neříkám že kulový motor je na prd, vy mi taky ukazujete co někdo jiný zkusil a propaguje to, ale dobrý nápad nemusí být vždy použitelný nebo jste ho doma už... celý příspěvek >
Pistni krouzek, 23.1.2010
Radku je to jistě zajímavé ale je to podobné jako když JS propaguje Viertakt nebo Vankel prostě když dojdou argumenty o stávajích technologiích tak se vytáhne sci-fi ale neberu vám to každý občas googlujem a najdem něco extra.Já jsem nedávno našel... celý příspěvek >
Pistni krouzek, 23.1.2010
Přesně tak o tom to je když se laici přou co je lepší. Třeba 1 kroužek výhody- menší tření, tím pádem lepe zrychlující spíše vysokootáčkový, nevýhody možná menší životnost podle kvality a plánované životnosti stroje.Třeba 2 kroužky výhody -větší... celý příspěvek >
Pistni krouzek, 23.1.2010
Pane JS s tímto s vámi naprosto souhlasím, jak by bylo jinak možné že třeba v automobilovém průmyslu najede jedno auto s 3 kroužky 100 000 km a je zralé na výbrus a druhé 500 000 km a o ničem neví je to o kvalitě materiálů i konstrukci.
Pistni krouzek, 23.1.2010
Nelze paušalizovat a říct jen jeden, nebo jen dva kroužky jsou lepší.Vždy je to o konstrukci a materiálu stroje.Někdo používá 1 kroužek a podle toho má uzpůsobenou konstrukci a materiál, někdo dva.Jsou výborné stroje s 1 kroužkem -třeba Dolmar a jsou... celý příspěvek >
Naviják a pluh pro ruční orbu, 14.1.2010
Ano už jsem tu o svém vrátku psal ale je fakt že je o mnoho rychlejší a lepší orat vrátkem než rýčem.Motor s vrátkem mám s trny které vždy zabořím do země abych mohl orat a motor se mi nepohyboval.Oproti rytí je to stále 100:1 a nedá se to srovnat, a... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 14.1.2010
Nemíním se s vámi hádat je mi jasné že jsou originály a kopie, ale stále víc se mi zdá že i ty kopie jsou čím dál kvalitnější a za chvíli nepoznáte kopii od originálu nebo že budete vyžadovat kopii protože už bude kvalitnější než originál.Ale to je... celý příspěvek >
Seřízení karburátoru WYL (kopie), 14.1.2010
Radku vidím že už se názory na čínské výrobky pomaličku polehoučku mění a je běžné že výrobek z Hong kongu není kopie ale originál tak to je dobrá zpráva, nevím jestli je i tak dobrá zpráva že Čína se stala největším exportérem v roce 2009,asi jak... celý příspěvek >
Králíci - očkování, 8.1.2010
Teď jsem si vzpoměl když ta kokciodoza zrovna frčela tak jako prevence je prý dobré dávat do vody na pití trochu octa.
Králíci - očkování, 8.1.2010
Já nevím čím krmíte, jen přidávám svůj názor do diskuse tak jako vy, možná někomu pomůže možná ne, myslím že nemáte jen vy patent na rozum a mohou se vyjádřit i ostatní z vlastními zkušenostmi.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika