Příspěvky uživatele - 0.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vypustit bazén Marimex Tampa, 28.8.2010
Budu zřejmě za totálního blbce, ale jaké čerpadlo máte na mysli?  Nejsem si vědoma toho, že by bylo součástí balení ... Děkuji
Jak vypustit bazén Marimex Tampa, 28.8.2010
Zapomněla jsem podotknout, že kalové čerpadlo není v mém vlastnictví, ale mohu si jej letos půjčit. Ale spoléhat se na to nechci a cenově se myslím pohybují kolem 7 tisíc, takže nákup musí ještě chvíli počkat. Zatím řeším spíš skleník, osázení... celý příspěvek >
Jak vypustit bazén Marimex Tampa, 26.8.2010
Dobrý den, mám veliký problém se kterým mi možná bude někdo z vás schopný a ochotný pomoci. V červnu t.r. jsem se stala vlastníkem zahrádky, na který jsem umístila nafukovací bazén Marimex Tampa o velikosti 4,57 x 1,22 m a tehdy já hlava skopová ani... celý příspěvek >
Sázení malin, 28.7.2010
Děkuji moc za radu, odrůda je myslím Rubín, ale sám soused si není jistý, že prý je má už dlouho  Také doufám, že to nebude džungle, ale pořád si říkám, že v nejhorším případě prostě provedu na podzim radikální řez (tedy až se to trošku pomnoží)... celý příspěvek >
Sázení malin, 27.7.2010
Dobrý den, velmi by mne zajímalo, jak a kdy se sází maliny. Mám domluvené, že si mohu kdykoliv od sousedy odkopnout několik čerstvých prutů. Tak jen jestli mohu už teď a dát je hned do země, jestli tu zem nějak připravit - pohnojit a pod. A pak jaké... celý příspěvek >
Pěstování lesních jahod na zahradě, 25.7.2010
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s pěstováním lesních jahod na zahradě? Kam je umístit, do stínu nebo na sluníčko, na fólii nebo rovnou do záhonku? Koukala jsem v lese, že už pouští odnože, tak že bych si nějakou vzala a měla kousek lesa i doma.... celý příspěvek >
Jahody na textilní fólii, 24.7.2010
Dobrý den, ve svých 30ti letech jsem objevila kouzlo zahrady a dopřála si jednu takovou menší jen tak pro radost. A protože jsem absolutní začátečník, potřebovala bych poradit. Rozhodla jsem se vysázet na podzim jahody a protože jsem zároveň i... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 17.7.2010
Dobrý den, s dýmovnicemi zkušenost nemám, ale máme na zahradě slepice a sousedka si každým rokem chodí pro slepičinec aby prý neměla na zahrádce krtky. A pravda je, že zatímco já mám slepice i krtince, ona nemá nic. Jen se jí musím zeptat, jestli to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika