Příspěvky uživatele - 78.128

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mladý durman, co s ním?, 18.9.2010
Dobrý den, taky jsem se chtěla zeptat jak správně zazimovat durman a jak moc ho ostříhat, aby mě neuhnil či neuschnul jako minulý rok. a jak odebrat novou rostlinku.Děkuji. jen vím že durman nemuže projít mrazem.
Mladý durman, co s ním?, 26.7.2010
Dobrý den, nadherné durmany. Mam taky tři, ale bohužel nekvetou nevím proč.Jsou velké, sytě zelené, velké listy a květ žádný.Zalévám, hnojím.Jsou v polostínu.Letos jsou nové a to když jsen je dostala, jako sazenice byl to stonek asi 20cm s jedním... celý příspěvek >
Prosím o radu - Durman, 22.7.2010
Dobrý den, prosím vás o radu co s durmanem-andělské trumpety.Všem už kvete jen ten muj je krásně tmavě zeleny ohromné listy, ale květ žádný a to už druhým rokem.Zalejvám hnojím na květ a nic.Umístěn je v polostínu.Listy má od spoda kmínku až k... celý příspěvek >
Bakopa, 11.5.2010
Dobrý den, prosím vás o radu.Mám na balkoně truhlíky s vzpřímenýma muškátama a bakopou.A bakopa mě něak usychá bud od konce lístků, nebo od prostřed.Ale jinak stonek je zelený.Nevím co s tím mám dělat.Děkuji za radu.
Levandule, 12.4.2010
Tak jsem je trochu od toho stáreho dřeva obrala a už vypadaji líp.Hned, jak bude hezčí počasí tak je zasázim ven(pořád prší).Taky mě napadlo zda to není už starší rostlina jen přesazena, že tak malé sazeničky už mají staré dřevo.Budu je sázet na... celý příspěvek >
Levandule, 12.4.2010
Určitě je to staré dřevo jelikož je to hněde a opadává to jak jehličí, ale je taky zelená.A sestříhaná je taky jde to nahoře vidět.Mám je z aukra za 30kč kus.Tak nevím zda jsem si neměla koupit v zahradnictví za 60kč kus a jen zelené.Tak fakt nevím... celý příspěvek >
Levandule, 12.4.2010
Dobrý den, prosím vás o radu.Objednala jsem si sazenice levandule a dnes mě přišly, Jsou asi 15-20cm dlouhé, ale sazeničky jsou hnědé(staré dřevo) a v tom je už nová pěkně zelená.Nevím co s tím.Mám to ostříhat?A jak moc?A kdy je mohu vysázet ven?A... celý příspěvek >
Kdy a jak ostříhat levanduli?, 7.4.2010
Dobrý den, koupila jsem si sazenice levandule a chtěla bych se vás zeptat, kdy si je mohu vysázet ven.Chci je vysázet na svah, kde odpoledne hodně praží slunce.A zda ji mám ještě něak zastříhnout, nebo jen vysadit a zastříhnout až třeba na podzim... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.3.2010
Dobrý den, prosím vás mohl by mě nekdo poradit, jak mám upravit svah který je tak pod uhlem 60 stupnů.Ted je na něm tráva, ale strašně špatně se seče.Jsou na něm tři obrovské balvany.Přemýšlela jsem o textilní folii a na to kůru či kamínky a... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkónovými kytičkami, 4.3.2010
Dobrý den ženy, tak musím říct paní Mílo, že mě spadla čelist jak jsem to uviděla.klobouk dolu.
Durman, 17.2.2010
Dobrý den, děkuji za odpověd.Máte pravdu.Už se poptávám po jiné rostlině, ale zatím to výpadá bledě.Snad budu mít štěstí a když to nevýjde půjdu si ji koupit někam do květinářství.
Durman, 17.2.2010
Dobrý den, prosím vás muže mě nekdo poradit zda mužu ještě zachránit svuj durman?Jsem z toho celá neštastná.Zazimovala jsem ho a to takto.Zařízla jsem ho asi tak na 40cm a dala i v květináči do sklepa, kde je světlo, teplota tak akorat.A nezalejvala... celý příspěvek >
Co do truhlíku?, 31.1.2010
Dobrý večer, tak ted jste me nasadily brouka do hlavy.Už opět začínám uvažovat o muškátech a p.Dana měla pravdu, že budou s bakopou vypadat něžně.Ovšem ty kbelíky vypadaj taky pěkně.Dobrej nápad.To bude rozhodování, ale do dubna času dost.A ještě se... celý příspěvek >
Co do truhlíku?, 30.1.2010
Dobrý den, děkuji vám za radu.S muškáty a fuksiemi nemám dobré zkušenosti a i kdyby se mě to letos povedlo, nemám je kde zazimovat a je me to lito vyhodit.Proto jsem chtěla zkusit neco jineho a hlavně se mě líbili fotky od p.Gabči s diskuze pochlubte... celý příspěvek >
Co do truhlíku?, 29.1.2010
Budu nebo spíš chci mit 4 truhlíky vedle sebe zavěšené na balkoně(na zabradlí)s něakým odstupem mezi sebou.A mít každý truhlík jiný to nevím, ale asi by to nevypadalo moc pěkně.Nevím.Poradte.Letos to bude moje poprvé.Už dlouhou dobu tady hledam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika