Příspěvky uživatele - 248.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jiaogulan - povadlé lístky, 19.9.2011
Když je delší dobu na sluníčku, listy se ohnou dolů; neměl by být na přímém slunci.Lepší je stálejší teplota 15 stupňů a více (v domácnosti).
Pravá vanilka, 19.9.2011
ps. Opatrně se zálivkou.
Pravá vanilka, 19.9.2011
Jestli mohu dát tip, já ji mám u okna, tak aby na ni nešlo přímé slunce. V květináči mám klasicky černozem+písek a raději zalévám dešťovkou. Je to pár měsíců a zatím roste dobře. Co se týče květu... je možné, že bude potřebovat hnojivo pro... celý příspěvek >
Mochna - trvalka?, 27.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, pokud jde o Mochnu husí, tak je to určitě trvalka.a budťe si jistá, že je mrazuvzdorná a roste dost rychle.
Bylinkový záhon, 24.9.2010
Osobně bych z nich vodu co nejdříve oklepal a rychle rozložil na nějaké velmi suché místo (p.s. teplý vzduch vždy stoupá ke stropu) chce to prostě vyzkoušet a hlavně dávat slabou vrstvu.
Proskurník, sléz, topolovka atd, 3.8.2010
K předešlému příspěvku, květy u některých rostlin hnědnou kvůli světlu (popř. proto že na ně svítí slunce), mohl by to být jeden z důvodů
Proskurník, sléz, topolovka atd, 3.8.2010
Jednoznačně jsem pro Yzop lékařský, ale ne ty směsi v sáčcích, ty mají slabý účinek (když si tento prohlédnete je tam pouze sušená nať),sušené listy jsou mnohem účinější. Množství na čaj je u každého člověka zcela jiné.
Kustovnice čínská, 3.8.2010
Gratuluji, avšak myslím, že letošní zima byla sice dloooouhá, ale poměrně teplá a sníh rostliny celkem ochránil.
Sběr semen, 3.8.2010
Připojuji se k  "přírodě", snad jen bych nejdříve zasadil některé z nich do květináče (plevel často vyroste mnohem dříve a pak se to co má vyrůst těžko hledá).
Řebříček (Achilea), 22.7.2010
A co normální černozem bez hnojiv?
Letošní deštivé počasí a plíseň pivoněk, 22.7.2010
Zkusil bych odvar z Řebříčku Obecného, měl by být proti plísni a získáte tím i tekuté, měďnaté hnojivo.
Prosím o identifikaci rostliny, 22.7.2010
Ta s fialovými květy by mohl být Izop Lékařský.
Kustovnice čínská, 22.7.2010
Ahoj tady jirka, z toho co jsem si přečetl myslím, že ji na zimu nezakryli, kustovnice je mrazuvzdorná pouze do -17 stupnů a co si budeme povídat počasí u nás snad předvedlo už všechno. Pokud ale dáte kustovnici do skleníku dávejte si pozor na... celý příspěvek >
Použití Jiaogulanu, 17.7.2010
Jinak se jí také říká Ženšen pětilistý, nebo Gynostemma. Je to super náhrada za pravý Ženšen. Pokud ji máte v teple i přes noc, roste doslova před očima.  Mohu ji s klidným svědomím doporučit, jak čerstvé listy tak jako sušenou. Příznivě... celý příspěvek >
Stevia rebaudiana, hořká příchuť, 17.7.2010
Stevie je sladká podle toho v jakém teple roste, dávám ji hned za okno nebo do skleníku a problém není (bacha na mšice dosti jim chutná). Pokud by byla venku přes noc při teplotě cca pod 20 stupňů může mít nahořklou chuť. U stéve platí, čím tepleji... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika