Příspěvky uživatele - 180.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na žáby ve skalce, 20.7.2010
Děkuji za tip, zkusím něco najít. Jak píšete, čeho je moc, toho je příliš... máme jich tu fakt hooodně a člověk to musí začít řešit, než jich bude ještě víc a vyrostou a budou kvákat všem do oken... a mít je v baráku, to taky není sranda..obzvlášť se... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 20.7.2010
Neřekla jsem, že nikomu nevadí slimáci, včely... napsala jsem, že jsme je vždy měli na zahradě v únosném množství, takže netřeba jich ničit. Stovky žab, tím myslím, že už ty malé, roztomilé žabičky, které jsem ještě ochotna chytit bez rukavic,... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 16.7.2010
I když tu nebyly žáby, byli tu slimáci, včeli atd... ti nikomu nevadí, není jich moc... ale stovky žab, to už je trošku přespříliš, nemyslíte? A až vám budou lozit všude v baráku, sousedi si na vás stěžovat, jakože budou, kvákat vám to do oken, to by... celý příspěvek >
Jak na žáby ve skalce, 16.7.2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda - li se Vám dostalo nějaké odpovědi, jak se zbavit žab. Vím, že jsou chráněné, ale neskutečně se nám rozmnožili na zahradě, zalézají do baráku, sklepa, garáže... nyní se soustřeďují okolo bazénu. Chci je dostat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika