Příspěvky uživatele - 34.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je možné přesadit starší hotenzii?, 12.9.2011
zdravím... Hortenzie se přesazuje zásadně po odkvětu a to pokud možno i s trochou původní hlínou okolo kořenů, které jsou velice hluboké a daly mi pěkně zabrat.Nic méně každý den zalívat a 1týdně hnojit kyselým ph, aby kvetly domodra, ať je to... celý příspěvek >
Podnož P 14, 11.9.2010
Chci koupit letos stromek - buď Goldstar, či Rubinolu. Ta je na podnoži P 14. Zahrádku mám ve 400 m, malou s jílovitou půdou.  Neznám podnož P 14 - je vhodná, neb, jakou podnož mi doporučíte? Děkuji.
Strupovitost jabloní - mám stromky zlikvidovat?, 11.9.2010
A prosím, jakou podnož doporučejete na Goldstar,  výška 400 m. na menší zahrádce, jílovitá zem. Děkuji.
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 13.7.2010
Pardon, prostřední foto je Rubín, který je v tak žalostném stavu. Mohou to způsobit mšice?
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 13.7.2010
Mám podobný problém viz. foto, jen myslím, že to není spála. Jedná se o Topas, který byl vloni jakž, takž, měl 6 plodů, ale předloni měl 4 plody, které byly na polovině jako kdyby byly spáleny, spíše uvařeny od slunce. Je mi jasné, na 99 %, že půjde... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika