Příspěvky uživatele - 248.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Napájet ze studny nebo pramenem, 16.6.2010
Co narazit na pramen hadici a zkusit jak vysoko vodu vytlačí. Jezírko se stálým průtokem je si myslím ideální.
Kiwi, 11.6.2010
pořídil jsem si samčí i samičí sazeničku kiwi, nevím odrůdu, říkali že je to kiwi severské. Jsem od Jablonce a zimy jsou tu kruté a nezmrzlo. Loni, druhý rok, mělo květy ale nic z toho nebylo a letos bylo ůplně vosypaný květy a dost jich opadalo ale... celý příspěvek >
Vytvoření roviny, 11.5.2010
Zapomněli jste na válec, bez něj nikdy nebude plocha úplně rovná.
Tokozelka - Vodní hyacint, 6.4.2010
Já jsem letos skoušel poprvé zimovat hiacinty v lavoru a v zimní zahradě kde je v zimě 10-15°C. Až do konce ůnora byly v pohodě nerostli ale byli pořád stejný. V březnu s příchodem slunce a teplotou v zahradě 15-20°C všechny chcíply.Tak... celý příspěvek >
Čisté jezírko, 6.4.2010
Bábelky se běžně ve specializovaných obchodech prodávají, dokonce je mají i každým rokem v OBI a mají pěkné a velké, ale pozor, mají je pěstované ve sklenících v teplu vlhku a teplé vodě, po přenesení do jezírka většinou zhnědnou jakoby... celý příspěvek >
Jak vyčistit jezírko od řasy, 30.3.2010
Sehnal jsem Zeolit 27Kč za kilo to si myslím že je dobrá cena a deset kilo na sezónu musí stačit.
Jak vyčistit jezírko od řasy, 29.3.2010
A co Zeolit? Už jsem tady někde četl že výborně čistí vodu. Letos se ho chystám koupit. Problém je že ho mají pouze ve velkém balení někde v agropodnicích. Prý stačí dát do belíku malé čerpadlo a zasypat ho Zeolitem a voda se protékáním vyčistí. Tak... celý příspěvek >
Žáby v jezírku, 29.3.2010
Nastěhovali se nám do jezírka žáby typuji 5-10kousků, co to značí? Vodu nemáme nijak čistou.
Mytí motoru malotraktoru, 11.12.2009
No asi nejspíš je to diesel že? Takže bych to vomydlil vapkou tak jak to je...
Mytí motoru malotraktoru, 10.12.2009
Jako že by se mohl utopit? Když mu nenaleješ vodu do sání...
Vodní rostliny - zimování, 8.12.2009
Rybky by měli být v pohodě, známá má plastové jezírko ani né 50cm hloubka a rybky "přežívají". Já mám asi 1,4m hloubku udržuju otvor v ledu a stejně občas nějaká nepřežije. Takže asi tak.
Vodní rostliny - zimování, 8.12.2009
Se zimovánímrostlin je to těžké. Zatím jsem nenašel žádnou reakci člověka kterému se to podařilo, myslím tím plovoucí rostliny (kosatec, bábelka...) Letos to zkouším poprvé dal jsem je do kýblu s vodou a do zimní zahrady kde je asi 10°C a zatím... celý příspěvek >
Sběr listí traktůrkem, 12.11.2009
Sekačka jsou nejlepší hrábě, dělám to tak každý rok.
Olej v TK14, 16.10.2009
Kolik tam toho oleje tedy vlastně má být? na měrce jsou dvě rysky v rozsahu asi, teď nevím 6-10cm.
Olej v TK14, 15.10.2009
Nojo máte pravdu to mě nedošlo  Hm a to jsem vyučenej automechanik, nojo dám si sám facku.  Jináč dík
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika