Příspěvky uživatele - 61.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovitý ostružiník Navaho, 1.10.2010
Na jaře vždycky odplozené šlahouny ustřihnout u země a nové (pokud jsou hodně dlouhé) trochu zkrátit.
Co vaše réva?, 6.9.2010
Ad Prim: Letos jsem udělal tu zkušenost, že dobře vyzrál jen na nejslunečnějším místě (zhruba polovina úrody) a tam byl dobrý, i když asi přece jen o něco slabší než loni. Na ostatních místech buď gumový a jednou dokonce napadlý padlím. Ale... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 27.8.2010
Einset seedles jsem viděl u pana Knížka. Hrozny spíš menší, ale chuť opravdu vynikající a na rostlně jsem neviděl náznaky žádné choroby (a že je letos hlavně na ty houbové dost špatný rok). Na komplexní zhodnocení je to málo, ale první dojem byl... celý příspěvek >
Sloupovitý ostružiník Navaho, 24.8.2010
Je to šlahounovitá rostlina, ale roste rozhodně více nahoru než klasický beztrnný ostružiník, takže zabírá méně místa.  Plodí bych řekl trochu méně a plody jsou trochu tvrdší (ale to má i svoje výhody).
Co vaše réva?, 24.8.2010
Osobni zkušenost nemám, ale na webu se něco najít dá...
To je konec, už jsou červivé i broskve, 14.8.2010
Pár meruněk jsem měl červivých vždycky. Nevim další souvislosti, ale nepřijde mi to tak nenormální. V průběhu let se situace (naštěstí) nezhoršuje, každý rok pár kusů červivých.
Co je s Jostou?, 17.7.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, pěstuju jostu několik let celkem bezproblémově, ale letos se masivně objevily zvláštní skvrny na plodech. Mohlo by se jednat o úpal? Nebo něco jiného??? Zatím jsem to nikdy nepozoroval a letos je to na půlce... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 13.7.2010
Myslim, že sebedelší diskuse tento problém nikdy nevyřeší. Jsou lidé, kteří jsou schopni zavraždit kočku na první potkání a jsou kočky, které skutečně devastují zahrady sousedů svých majitelů.
Jak to vypadá s úrodou meruněk?, 10.7.2010
Letos bylo hodně spály i různých škůdců, ale úroda je velmi dobrá, i když pozdnější než v minulých letech (Leskora - teprve dozrává).
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 4.7.2010
Nejsem tak velký pěstitel, mám doma starší rybízy neznamé odrůdy, Rovadu a J.V. Tets. Poslední zmíněný mi přijde ze všech nejlepší (z těch mých). Navíc má i větší hrozny než Rovada, kterou jsem kupoval právě s vidinou obřích sklizní :))
Je kos škůdce?, 13.6.2010
Souhlasim, ja letos prisel o vsechny tresne (mlady strom, takze jich tolik nebylo, ale nezbyla na mne ani jedna, jen pecky na stopkach :().  Kosu je tolik, ze mam i problem se sazenim, jak neco vysadim, tak za chvili prileti a misto kompletne... celý příspěvek >
Fíkovník, 2.5.2010
Ted právě začal rašit, ale většina ho zmrznula
Co vaše réva?, 2.5.2010
Mam stejnou zkusenost, reva vyrazi ze spodnich ocek, nahore je mrtvo...
Za jak dlouho se rozroste a začne plodit muchovník, 1.5.2010
Muchovník mi plodil okamžitě a má každý rok přírůstky 15-20cm skoro na všech větvích. Moc náročný neni, tak počítám, že letos bude přírůstky mít. Kdyby ne, tak je něco špatně.
Je kos škůdce?, 1.5.2010
Na velké zahradě kos moc škody nenapáchá, protože je spíš individualista, ale na malý dokáže kosí rodinka zlikvidovat úrodu jahod, borůvek i červeného rybízu (osobní zkušenost). Od doby co jsem vysadil muchovník se soustředí hlavně na něj a než ho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika