Příspěvky uživatele - 105.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačku R 484 TR GGP WM, nebo Alko Silver 46 BR Comfort, 1.7.2010
Sice reaguji na starý příspěvek, ale myslím, že to někomu může pomoci. Sekačku R 484 TR GGP WM určitě ne. Nedoporučili mi ji ani v Mountfieldu, když jsem se byl nezávazně poptat po sekačkách. 1. "neznámý" výrobce motoru - prostě bez... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.4.2009
Pan technik asi hledal nějakou záminku, jak to svést na "vinu obsluhy" - určitě na to mají školení. A nejen u Mountfieldu. Vždycky je to o lidech a jejich přístupu, až potom o firemní strategii - aspoň takové zkušenosti mám já. Rovnou se... celý příspěvek >
Jaký křovinořez, 24.4.2009
Má tady někdo něco proti italům? :-) Jinak zatím testuju OM 746, sekal jsem jen 2 hodiny, mám málo času. zahradu mám 2.000 m2 a za hodinu jsem posekal polovinu. Tu méně hrbatou, samozřejmě. Jedu to strunou a nemám výhrad. Tedy krom toho, že do té... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 23.4.2009
Jojo, mohu potvrdit, že tupej řetěz je opravdu hotový neštěstí. Zvlášť, když jsem si (blbec) zapomněl doma vercajk na pilu a neměl jsem šanci ji ani projet aspoň pilníkem. No, naštěstí už jsem nepotřeboval nic dalšího řezat, tak jsem tu poslední... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika