Příspěvky uživatele - 73.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nelze udržet ph vody v jezírku, 18.7.2011
toho se sice taky bojím, ale pokud je to uvolnováním "něčeho " z betonu nebo kamene, tak asi nezbývá, než vyčkat, až se to snad uvolní všechno...
Nelze udržet ph vody v jezírku, 18.7.2011
Děkuji za radu, spojili jsme se s výrobcem bezchlorové chemie, a ten doporučil k jeho výrobkům kyselinu sírovou. Prý by melo na naši velikost jezírka(50m3) stačit 1,5l kyseliny. jen jsem se zapomněla zeptat -  po přidání kyseliny (pokud by tedy... celý příspěvek >
Nelze udržet ph vody v jezírku, 17.7.2011
moc děkuji za ochotu, zítra přečtu na filtru typ a napíšu víc...
Nelze udržet ph vody v jezírku, 17.7.2011
no, my bohužel, žádné jiné hodnoty nezměříme, když nám jezírko dělali, řekli nám, že stačí měřit pouze ph, že bude fungovat. filtr nám dali atman. Bohužel se s realizační firmou nelze na nicem domluvit, nebere telefony, nereaguje, nezajímá ji nic...
Nelze udržet ph vody v jezírku, 17.7.2011
to asi nebude ono, protože jezírko bylo letos už 2x vypuštěno - po zimě a po opětovném pokusu s bakteriemi, kdy do týdne zezelenalo. Vodu jsme tenkrát "prolili" chlorem, nechali asi týden působit, vypustili, nechali 14 dní vyschnout a znovu... celý příspěvek >
Nelze udržet ph vody v jezírku, 17.7.2011
no ta voda byla čistá tak 20 dní,  ale za poslední týden hodne ztmavla (tmavě zelená), jeste dnes dopoledne ale bylo vidět dno (cca 1,5m), ale k večeru už jen na krajích. Když nabereme vodu do sklenice, tak v ní ale není nic vidět... jsme uplně... celý příspěvek >
Nelze udržet ph vody v jezírku, 17.7.2011
nene, vodu nedopouštíme, jezírko je plné...
Nelze udržet ph vody v jezírku, 17.7.2011
bylo vyzděno v loňském roce... loni jsme se pokoušeli udržet vodu pomocí bakterii, ale to se nám nepodařilo a koupali jsme se snad 3x, proto letos přechod na bezchlorovou chemii.Ta sice funguje, ale bohužel, zase to ph...
Nelze udržet ph vody v jezírku, 17.7.2011
kameny jsou spojené betonem.. Taky už nás napadlo, jestli se neco ztěch kamenu neuvolnuje, ale nevíme, co s tím. A jinak ta kyselina sírová se dá koupit kde a jak se dávkuje? nemáme s tím zkušenost a vzhledem k tomu, že máme malé děti, tak bych to... celý příspěvek >
Nelze udržet ph vody v jezírku, 17.7.2011
Dobrý den, moc prosím o radu -  máme vykamenované koupací jezírko cca 50m3, čistota vody udržovaná pomocí bezchlorové chemie, v současné době nejsou v jezírku žádné ryby. Náš problém spočívá v neschopnosti udržet ph pod hranicí 8. Po přidání... celý příspěvek >
Digitální ph tester, 1.6.2011
Dobrý den, protože nemáme dobré zkušenosti s kapkovýmy ph testry ani s ph papírky (při současném měření každý ukazoval něco jiného), chceme si pořídit digitální ph tester. Poradíte, prosím, nějaký osvědčený, popř. na co si dát při výběru (dívala... celý příspěvek >
Kniha o zahradničení, 21.6.2010
Dobrý den, poraďte, prosím, i nějakou dobrou knihu o pěstování ve skleníku. Děkuji I.
Co patří a co ne do kompostu, 20.6.2010
Dobrý den, a můžou se dát do kompostu listy a plody např. od rajčat napadené plísní? Zničí se ta plísen nebo si ji pak roznesu po zahradě? Děkuji I:
Okurky ve skleníku, 18.6.2010
Děkuji za odkaz, podle popisu je to asi doopravdy ta klopuška, i když jsem tam žádnou nenašla... hned zítra ji jdu postříkat. Z vašich zkušenosti - je nutné postřik opakovat nebo stačí jednou. Děkuji I.
Kopr - prosím o radu, 18.6.2010
Neporadím vám, čím to je, ale udělalo mi to také (2x), všechen jsem musela vyhodit. čím to bylo nevím, ale když jsem koupila nová semínka, tak vyrostla v pohodě. Takže myslím vytrhat a zasadit znovu. I.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika