Příspěvky uživatele - 178.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Automatické zavlažování, 19.6.2010
Dobrý dem chtěl bych si udělat automatické zavlažován. Existují prý počítače které ovládají množství zavlažování podle počasí. Má s tím někdo zkušenosti?
Jaký olej do motoru B&S 675 Easy Start (Al-ko 520 BRV), 16.3.2010
Jak už bylo řečeno, řešilo se to tu už snad 100x.Do Briggse patří briggs olej SAE 30,nebo jiné náhrady do motorů zahradní techniky.Mám pocit, že olej Castrol Magnatec, ať už jakékoliv viskozity, se používá do aut s vodou chlazenými motory.Jinak... celý příspěvek >
nebezpečný smrk, 13.10.2008
Děkuji za vaše názory, nicméně strom už to má za sebou - bohužel. Naprostá většina lidí co jej viděla naživo mi doporučila strom pokácet. Povolení jsem vyběhal na obci a sundali jsme ho tzv.lanovou nebo horolezeckou metodou, takže neutrpěla žádná... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 7.8.2008
Prosim o radu mam na zahradě včely hned vedle udirny v zemi a nevim jak se jich zbavit mam strach aby nějak neohrozili děti děkuji.
Květenství ořešáku, 20.5.2008
Mám ořešák ze semene -  ořechu asi 7 let. Je již vysoký, hodně vzrostlý. Loni již měl první úrodu. Plod středně velký, skořápka středně tuhá, plod plný. Překvapuje mě, že na jaře ořech nemá žádné viditelné květenství ve formě jehněd. Plod... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika