Příspěvky uživatele - 70.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrba, 18.5.2007
Ano, přesně tak ten můj známý zapletl se tu zeď. Jinak o vody nemám nouze. Naopak. Na celým pozemku bojuji s mechem. A ta bobule nahoře ... to se mi velice libí. Děkuji za názory. Franta
Bezinka, 17.5.2007
Nejlepší skušenosti mám s tím: Na místě kde to nevadí pár keře zanechat. Ta šťává je báječná a dá se z toho i vyrobit docela dobré víno. ;)) Při odstraněním řezem natřít neředení roundup na cerstvý řez u silnejších větvů či kměnů (ty, co už nemají... celý příspěvek >
Živý plot z růži, 17.5.2007
Děkuji ještě jednoou všem pro rady i kontakty. Koukám, že vám nápadaji stejný důvody jako mně proč pro živý plot zvolit právě řůže. Krása, neprorazitelnost a skliditelní užítek. Hledal jsem včera ještě Googlen v doméně DE. Našel jsem tam na první... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 16.5.2007
Dobrý den, jako prevence jsme pod růže vždy sázeli česnek. Moc to na výhonu nevadí a bylo to docela úspěšné. Teď mám za růži u zdi bezinky. Tu mšice zřejmě preferuje, je plno mšic a růže jsou čisté. Po napadením jsme použivali bio prostředky jako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika