Příspěvky uživatele - 89.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Naštíplá větev borovice, 24.5.2010
Máme na zahradě krásné borovice a jedle - bohužel nevím druh, sázeli je původní majitelé domu už hodně dávno, ale nejspíše se bude jednat o něco zakrslého - dlouhé větve vyrůstají od kmene již 10 cm nad zemí, výšku mají všechny do 3 metrů. Při... celý příspěvek >
Problém s thujemi, 24.5.2010
Ty vaše tuje vypadají úplně stejně, jako ty moje předloni na jaře. Od spodu začaly hnědnout a schnout a zůstal jim krásný zelený vršek (proč to nevím). Zahradník mi na to předloni stříkal všechno možné proti plísním a houbám a nic. Byl to čím... celý příspěvek >
Co vysázet před tuje, 24.5.2010
Já mám před tujemi nasázené vajgélie, zlatý ptačí zob, hortenzie, japonský javor, skimie, jalovce, stříbrný smerk, hosty a brsleny... a spoustu dalších i kvetoucích trvalek. A všechno krásně roste. Tuje mi tvoří zelené pozadí zahrady - plot kolem... celý příspěvek >
Na kunu prášek na praní, 24.5.2010
Ze zoufalství nad zapáchajícími kuními hovínky na půdě jsme při našem jarním příjezdu na chalupu zvolili jediný "voňavě smradlavý" prostředek, který jsme v tu chvíli měli po ruce: prášek na praní. Pořádně jsme tím posypali půdu a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika