Příspěvky uživatele - 143.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimolez japonský, 10.6.2011
Ted jsem dohledala, co je to presne za odrudu - melo by to byt -Lonicera japonica 'Hall's Prolific' takze jak na tom jsem, panove 
Zimolez japonský, 10.6.2011
A jéje... no tak uvidime... Diky moc za odpovedi. Teri
Zimolez japonský, 9.6.2011
Dobry den,  koupila jsem si zimolez japonsky, zajimalo by me, jak rychle poroste... Zasadila jsem ho u zahradniho domku na jedne strane, kde se bude pnout po provazech a nevim, zda uz to bude tuto sezonu :-) Diky moc, Teri
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 9.6.2011
Asi 3krat jsem objednavala u Starkla a pokazde prisly kere i kvetiny krasne zabalene, vitalni, popsane i s pridanymi cedulkami, vsechny se krasne ujaly. Jednou jsem (zlakana cenou) objednala v internetovem zahradnictvi ZAhradni raj - kytky prisly... celý příspěvek >
Po jaké době vzejde trávník, 9.6.2011
Zitra to bude tri tydny, kdy sme zaseli travnik a mame uz tak 5cm vysoky... Vzesel asi tak po 12 dnech... Osivo Barenbrug... Doporucuju. Teri
Poznáte kolekci keřů?, 9.6.2011
zAnetko, uz jen pro inspiraci - davala jsem jeste do "kvetouciho ziveho plotu" tavolnik japonsky, kvete krasne cervene, je mensi, takze aspon rozrusi celistvost, pak muzete pouzit jasmin, krasne voni a kvete bile, kolkwicii, nadherny je i... celý příspěvek >
Poznáte kolekci keřů?, 8.6.2011
Dobry den, Zaneto, je tam zleva komule Davidova - motyli ker, pak zlatice - zlaty dest, dale tavolnik, to modre nevim, ale taky se mi to libi a nakonec asi vajgelie... Nicmene, fotka je opravdu pocitacove upravena, zrejme do nejakeho katalogu. To... celý příspěvek >
Osivo - Wolf Garden vs Barenbrug, 19.5.2011
Tak potom je to jasne... Budu muset vic zalevat... Ovsem to na te plose co mame (cca600m2) nebudu delat nic jineho 
Osivo - Wolf Garden vs Barenbrug, 18.5.2011
Tak to je velmi pekny travnik  Zasela jsem asi pred tremi tydny taktez Barenbrug, ale je dost sucho a asi malo zalevam, takze je to zatim nic moc... ale snad kdyz budem zalevat vic, podari se a budeme mit jako vy 
Kdy posekat poprve nove zalozeny travnik, 18.5.2011
Dobry den, chtela bych se zeptat, kdy poprve posekat nove zalozeny travnik, diky. Pekny den, Teri
Kolik kg osiva na 700m2 travniku?, 14.4.2011
Poradi nekdo, kolik kilo travniho semene mam koupit na 700m2? V diskuzi sem se docetla, ze vetsina doporucujete osivo Barenbrug - nevite nekdo, kde je nejvyhodnejsi objednat? Nemate nekdo cerstvou zkusenost? Diky moc, ceka nas zalozeni travniku a uz... celý příspěvek >
Cim hnojit hortenzii, 12.4.2011
Dobry den, chtela bych se zeptat, cim mohu hnojit hortenzii velkolistou, vim, ze existuje hnojivo, aby zmodrala, ale to ja prave nechci, me se libi ta ruzova, ale chtela bych ji doprat, aby pekne rostla... Jake mohu pouzit hnojivo? Dik za odpoved,... celý příspěvek >
Kdo pomuze urcit druh tulipanu, 12.4.2011
Dekuji Vam velmi 
Kdo pomuze urcit druh tulipanu, 12.4.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, vedel by nekdo, jaky druh tulipanu je na fotce? Mam je ve skalce a rada bych vedela, jak se jmenuji... Diky, Teri.
Skalník - mohu ustrihnout a zasadit uz ted?, 8.4.2011
Diky Lidunko moc za radu, zkusim to, potrebuju uz konecne vyresit nehezky vypadajici kousek svahu a tohle mi pomuze, abych nemusela cekat az do cervna :-) Jeste jednou dik moc, Teri
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika