Příspěvky uživatele - 196.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mýdlová voda na trávník?, 21.5.2010
Lído - z Francie Všem moc děkuju za reakce. Saponáty moc nepoužíváme, jen dětské mýdlo a na vlasy šampon pro miminka. Přesto budeme raději vypouštět jen vodu s mýdlem Přeji hezké dny a víc sluníčka a méně dešťů do Čech!!
Mýdlová voda na trávník?, 21.5.2010
Dobrý den. Nevíte někdo, zda-li je možné vypustit vodu po koupání na trávník? Je toho vždy plná vana, používáme jen mýdlo, max. dětský šampon (žádné pěny... po vykoupání je to vpodstatě jen voda s mýdlem). Žijeme v oblasti, kde je velmi sucho,... celý příspěvek >
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 7.4.2010
Pokud to byl dotaz na mě (zakladatelka), tak ano.
Dusík v půdě, 7.4.2010
Může mi někdo zkušenější říci, jak by se chovala tráva, když by rostla na půdě s velkým obsahem dusíku? Zda-li by se jí dařilo nebo by časem žloutla a slábla (náš případ). Mockrát děkuji.
Uschlý vřes, 6.4.2010
Dobrý den. Na podzim jsme zakoupili vřes, ale zapomněli jsme je v garáži (zasazené v květináčích) a nezasadili do země. Nikdo je nezaléval. Je mi jich líto. Myslíte, že je má cenu ještě zkusit zasadit teď do země?? Máme na ně na zahradě ideální... celý příspěvek >
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 6.4.2010
Dobrý den. Děkuji za všechny rady. Chtěla bych jen říci, že kocourka odmítám chytit a zavřít doma, jak si tu někdo jedovatě rejpnul. Stačí, kdyby pořádně přečetl můj první příspěvek. Chtěla jsem se jen přesvědčit, zda-li je to on, zda-li je... celý příspěvek >
Dá se použít mulč. kůra na zeleninu?, 4.4.2010
Dobrý den! Chtěla jsem se zeptat, zda-li jde použít mulč. kůra na zeleninový záhon, příp. k jaké zelenině. Děkuji za rady!
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 4.4.2010
Pro majitelku Pindi: Achjo, to je hrozný!!! Chudáček malej To je mi upřímně strašně moc líto!!! A jak to dopadlo s majitelem psů?? Je vůbec nějaké právo na potrestání? Pokutu a tak. Třeba by si majitel příště psy více hlídal a nestalo by se to i... celý příspěvek >
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 2.4.2010
Dobrý den!! Všem moc děkuji za reakce a rady!!  Už jsme propadali zoufalství. Teď se vrhnem na zelené hnojení a zkusíme to tu trošku zkulturnit. Ještě jednou moc děkuji a přeji brambory jak melouny! šárka
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 31.3.2010
Lído - přesně jste vystihla naši půdu. Nahoře písek, plevel, trochu listí a kůry, dole písek, kamení, střepy... udělala jsem tu půlmetrovou díru. žížaly tu nemáme, jen v kompostu.
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 31.3.2010
Spíš to vypadá, že někdo do lesa odvezl odpad ze stavby. My tu vůbec nacházíme věci! Hrnky, kosti, granáty... Pyrotechnici jsou u nás jako domaByla tu nějaká velká bitva za 1.sv.války. No nic, vyhrabu díru a dám vědět, jak to vespod vypadá. Prozatím... celý příspěvek >
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 31.3.2010
Kyselá půda, hodně dusíku... no vidíte, a my letos znovu navezli hnůj v domnění, že je třeba. Holt, chybama se člověk učí a zeptat se má zkušenějších. Dá se půda nějak zezásadit? A co s tím dusíkem? Časem vyprchá? Zasadíme melouny
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 31.3.2010
Dobrý den. Prosím o radu. Máme 2-letého kocourka. Dostali jsme ho, když mu bylo asi 5 týdnů, jeho maminka byla napůl toulavá kočka. On sám je zvláštní, nenechá na sebe moc šáhnout, hned kouše a škrábe, ještě mě snese, ale děti, pes, druhá kočka a... celý příspěvek >
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 31.3.2010
Ti sousedi tu žijí leta. Když jdu k nim na zahradu mají hlínu krásně hnědou - hlínovatou. My máme písek smíchanej s kůrou od stromů a listím. Na našem pozemku byl jen les - dubový. Ten hnůj byl s hoblinami, letos jsme měli se slánou. Jo, a hodně... celý příspěvek >
Poraďte, prosím, jak pěstovat zeleninu, 31.3.2010
Dobrý den. Děkuji za ochotu radit. Sousedy máme přes ulici. Na druhé straně byl les a písčitá půda, tam máme domek my. Sousedi nemají tak písčitou půdu. Hnůj jsme zarývali už odleželý a na podzim, kompost teď na jaře. Plevelu se u nás daří. Tráva je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika