Příspěvky uživatele - 46.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co se stalo nově vysazené meruňce?, 19.4.2011 Obsahuje fotku
Ještě jeden obrázek, nepodařilo se mi vložit oba najednou.
Co se stalo nově vysazené meruňce?, 19.4.2011 Obsahuje fotku
Před 14-ti dny jsme vysadili vzrostlejší stromek meruňky. Před týdnem byla velká zima, část korunky jsem obalila bílou textilí, abych zachovala ten jeden jediný plod. Nyní, před 2 dny jsem zjistila, že 1 větvička je částečně seschlá a z pupenů teče... celý příspěvek >
Jahody- postřik Decis mega, jak namíchat?, 13.4.2011
Děkuji, namíchám to tak, jak doporučujete.
Jahody- postřik Decis mega, jak namíchat?, 12.4.2011
Dobrý den, jak doporučujete namíchat tento přípravek? V návodu je 1,5ml / 2 - 6 l vody/ 100 m2. To rozmezí litrů je docela velké. Pokud to dobře chápu, tak pokud to rozmíchám do 2 litrů, bude to o dost silnější, než v 6-ti litrech. V jakém poměru jej... celý příspěvek >
Stříhání třešní, 2.8.2010
Děkuji za odpověď. Nevím jakou máme podnož, ale kupovali jsme stromek u ovocnáře s požadavkem, že nechceme něco, co by příliš vyrostlo. Ale teď jsem se dívala na jeho stránky a podnože u všech třešní má Ptačka, což zřejmě znamená Ptáčnice. No nazdar.... celý příspěvek >
Stříhání třešní, 2.8.2010
Máme na zahráce od podzimu 2008 vysazen zákrsek třešně odrůdy SAM. Letošní větvové přírůstky jsou již přes jeden metr a celkově je stromek vysoký kolem 2,5m.  Nechceme, aby byl strom moc vzrostlý, bude nám stačit, když dosáhne velikosti do 4m.... celý příspěvek >
Chci se napást na zahradě, 20.5.2010
My na zahrádce o zhruba30 m2 máme černý, červený, žlutý rybíz, jostu, bílý a červený angrešt, jahody, maliny žluté i červené, ostružiny, hrášek, koktejlová rajčata, těch máme asi 6 druhů, třešně a teď budu vysazovat brusinky a 2 druhy kiwi. Pořád,... celý příspěvek >
Jahody a květopas, 19.5.2010
Dobrý den, mám 3 třicetimetrové řádky jahod asi 4 odrůd různě, nesystematicky, zasázených. Hned z jara, sotva začala rašit poupata ze srdéčka, jsem je stříkala " Fast - M " proti Květopasu. Nyní je většina jahod plná poupat, hodně jich jsou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika