Příspěvky uživatele - 19.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krušpánek, 19.5.2010
To je jasné, která rostlina má ráda sůl? Řešením by bylo například před ně natáhnout nějakou folii, aby na se k rostlinám sůl nedostala. Bude to ošklivé, ale účinné. Já mám u cesty dřišťál a ten zatím sůl snáší. Petr
Javor babyka, 19.5.2010
Z mé zkušenosti: Omylem se mi do živého plotu z habrů a buků dostala bybyka, javor a dub.Javor a dub v plotu dělá paseku (není pěkný, přerůstá, nezahušťuje), proto je likviduji. Babyka je více vzrůstná (oproti habrům, ale tím kazí figuru), dobře... celý příspěvek >
Živý plot v jílovité půdě, 19.5.2010
Podle mých zkušeností i smrk vám poroste v jílovité půdě. Rovněž tisy. Buxus také, ale přírůstky jsou malé. P.
Zhoustnutí habrů, 19.5.2010
Z výšky 30 cm na 1 metr za 2 roky je síla. Aby byl plot zahuštěný, neměl by se pustit víc jak 20 cm za rok. P.
Zhoustnutí habrů, 19.5.2010
Buk má lesklé listy. P.
Okusování listů, 2.5.2010
Může mi někdo poradit, co dělat proti okusu listů u malých stromků vlašského ořechu? Jedná se o zelenou larvu (žížalu), která v noci žere listy. Děkuju, Petr
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika