Příspěvky uživatele - 208.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na rajčatech, 23.5.2010
tiez by som to videla na nasledok vysadenia von - konkretne slnko. presne take flaky mala mja dyna, ked som ju prvy krat dala von za okno na priame slnko. adri
Ibisek - skroucene listy, 17.5.2010
tak som skusila - altron silver nie, ten bohuzail v SR nedostat, ale pokusim sa ho ziskat z CR - a nepomaha nic. nema este niekto nejaku radu?  adri
Opadávání listů, bílé vodnaté krystalky, 16.5.2010
suhlasim s pani Lidou, napiste aspon nazov kytky, idealne by bolo foto. adri
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 15.5.2010
tiez som chcela tento vikend - 15.5.-16.5., ale pockam do buduceho vikendu, cez tyzden ma byt par dni len okolo 6C, od stvrtka ma prestat psat a uz byt postupne az 20C. ten tyzden to podla mna este pocka. musi :)  adri
Jaké exotické ovoce do bytu?, 15.5.2010
ja mam skusenosti len s : Kávovník - malo vody, kysla zem, tmavsie umiestnenie (vyhoda), ale ked je velky, je dost riedky, podla mna malo esteticky, pestovanie pohodicka, len pozor, nepreliat a nehnojit hnojivom s vapnom. Banánovník - mam basjoo aj... celý příspěvek >
Zásilkový obchod Rostlinky.cz, 12.5.2010
ja mam kusenosti len s RASTLINKY.SK, objednavala som viackrat, oni zasielaju (aj to myslim maju na obj.listku) vzdy v termine sadby. raz sa mi stalo, ze miesto trsu kavovnikov poslali len jednu rastlinku, tak som to odfotila a oni sa ospravedlnili,... celý příspěvek >
Ibisek - skroucene listy, 9.5.2010
nikto nema skusenosti? mozno ste sa s tym stretli pri inej rastline...  adri
Ibisek - skroucene listy, 6.5.2010 Obsahuje fotku
Mam problem s mojim ibiskom. Takto sa mu skrutia starsie listy - vid. foto. Na porovnanie aj cerstve nove listy - tie su ok. Tie skrutene listy aj ovisaju, ale su pevne, tmavozelene, posobia zdravo az na tie skrutene okraje smerom dolu. PAtrala som,... celý příspěvek >
Dracena - tvoriace sa suche flaky na listoch, 1.5.2010 Obsahuje fotku
tak moj problem pokracuje. tentokrat na druhej dracene, ktora je blizko pri okne /mozno par desiatok minut za den na nu svieti priame slnecne svetlo/. cela rastlina je taka o nicom,  neduziva, prikladam foto listu - od konca schne a vytvara sa... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika