Příspěvky uživatele - 40.39

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze ještě sadit brambory?, 12.5.2010
Zemiaky zasadiť samozrejme môžete, odporúčam niektorú z veľmi skorých odrôd, napr. Vivien. Neviem odkiaľ ste, ale v nižších polohách môžete sadiť / siať uhorky, tekvice, papriky, cukety, baklažány, melóny, hrášok, karfiol, fazuľu, a pod... Peter
Jak se zbavit planého chmelu?, 6.5.2010
Dobrý deň, a skúšali ste už nejakým totálnym herbicídom počas vegetácie potrieť listy? Peter, Nitra
Je toto moniliový úžeh?, 2.5.2010
Šiel som dnes tú marhuľu postriekať, a bol som šokovaný rozsahom poškodenia - za týždeň čo som ju nevidel (mám záhradu v záhr. osade) uschli resp. začali usychať kvety a listy na min. tretine konárov. Budem rád, ak to ten strom prežije. Hnevám sa sám... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 30.4.2010
Nestihol som pred a po odkvete marhuľu postriekať, bolo u nás daždivé počasie. Teraz už nasadzuje plody, a na viacerých konároch usychajú konce a odkvitnuté kvety. Má zmysel ju teraz ešte postriekať proti monilióze? Je to pomerne veľký strom,... celý příspěvek >
Zahradní postřikovač, 21.4.2010
Práve si vyberám nový postrekovač do malej záhrady (3,5 á). Kamarát mi odporúčal 5 l Stillu alebo 12 l Olympiu z Mountfieldu, neviem presne kto je výrobca. Ešte som sa nerozhodol, možno mi pomôžu rady skúsenejších v tejto diskusii. Peter
Čím nechat porůst plot?, 21.4.2010
Odporúčam kiwi - napr. Actinidia arguta. Okrem porastenia plotu prinesie aj úžitok - chutné plody. Peter
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika